izmir izmir evden eve undefiend istanbul seo undefiend undefiend undefiend

Konya kültür ve sanatın başkenti olmaya devam edecek

İletişim


Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Şehir Konferanslarında televizyon programcısı ve şair Serdar Tuncer, şiirleriyle ve keyifli sohbetiyle Konyalılarla buluştu.

Selçuklu Kongre Merkezi’nde yoğun katılımla gerçekleştirilen programa katılan Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, ikincisini düzenledikleri Şehir Konferanslarının bu kadar kalabalık ve coşkulu olmasının bu tür programları sürekli hale getirme noktasında kendilerine cesaret verdiğini söyledi.

Başkan Altay, “Konya kadim bir şehir. Konya bir kültür şehri. Bunu yaptığımız diğer etkinliklerde bize fazlasıyla ispatladınız. Sadece bize değil, tüm Türkiye’ye ispatladınız. Özellikle Kitap Günleri’ne olan ilgi, sizin kültüre ve sanata ne kadar destek olacağınız konusunda bizim için bir garantidir. Konya geçmişinde olduğu gibi yine kültürün, sanatın başkenti olmaya devam edecek. Bu misyonu da ‘Konya Modeli Belediyecilik’ ile üstlenmeye biz hazırız. Bizi yalnız bırakmadığınız ve özellikle gençlerle, çocuklarla geldiğiniz için çok teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.

“KONYA’DA KÜLTÜR VE SANATA DAİR BİR TEMAYÜL OLUŞTU”
Daha sonra sahneye çıkan Serdar Tuncer, salonu dolduran Konyalılar için sevilen şiirleri kendine has yorumuyla okudu.

Gerçekleştirdiği sohbetlerle de büyük ilgi gören Tuncer, programa olan büyük ilgiden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Konya’da kültür ve sanata dair bir temayül oluştu. İnsanlar takip ediyor, nerede program var, ailecek gidelim katılalım. Darısı diğer şehirlerimizin başına.” ifadelerini kullandı.

Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.