undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend

Kendini savunamayan ve yardıma ihtiyacı olan birine seyirci kalarak haksızlık yapılmasına izin veremem

İletişim


 
Ünlü Manken Alara Kaya, 20 Haziran 1991 tarihinde bir yaz gününde dünyaya geldi. 1.71 cm boyunda ve 58 kg ağırlığında olan çekici model, son zamanlarda popülaritesi artan bir ünlü olmasına rağmen genç yaşından beri izleniyor ve güzelliğiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Alara Kaya İkizler burcudur ve Fenerbahçe taraftarıdır. Nefes kesen güzelliğiyle göz kamaştıran bir model olan Alara Kaya, küçük yaşta modellik yapmaya başladı.
 

Hayat ve kendi hakkında demeçler veren Alara Kaya:

 
“Hayatın öğretmek zorunda olduğu her şeyi tek bir cümleye sığdırmak zor. Ama tüm detayları görmezden gelirsem, gözlerimi kapatıp büyük resme baktığımda aşk ve aşkın gücünün hayattaki en önemli olgular olduğunu görüyorum. Aşkın bizi besleyen, yaratan ve güçlendiren tek şey olduğunu hissediyorum. Aşkın dünyayı düzene sokacak en önemli faktör olduğuna inanıyorum” dedi.
 
“Aslında ben de herkes gibi pek çok şeye gülüyorum ve pek çok şeye ağlıyorum. Temel olarak, çok fazla güçlü duygu yaşayan bir insanım. Ben iyi vakit geçirmeyi bilen insanlardanım ama aynı zamanda disipline ve saygıya da önem veririm.”
 
“Kendini savunamayan ve yardıma ihtiyacı olan birine seyirci kalarak haksızlık yapılmasına izin veremem, o yüzden böyle şeyler görürsem müdahale ediyorum.”
 
“Zorluklar karşısında soğukkanlılığımı korumaya ve gerçekçi bir görünüm sağlamaya çalışırım. Ama tabii benim de duygusal bir yönüm var. Hayat sadece siyah veya beyaz değildir; Hayat dediğimiz şeyin, hepsi uyum içinde var olduklarında ortaya çıktığına inanıyorum.”
 
“Gözlem, işin en çok zevk aldığım yönüdür. Aksi takdirde, kariyerimi uygulamak imkansız olurdu; Çok gözlem yapıyorum. Ayrıca beni dünyanın geri kalanından ayıran şey doğa. Bu sadece profesyonel hayatımda değil, özel hayatımda da geçerli; Doğayı inanılmaz derecede meditatif buluyorum. Yeşili ve maviyi gördüğüm, rüzgarı, denizi ve ormanı hissettiğim anda kendimi tamamen arınmış ve sıfırlanmış hissediyorum.”
 

Mankenliğin kendisi adına zorlukları ve Instagramdan gelen eleştiriler hakkında da konuşan güzel Manken:

 
“Bilinçli olursanız bu linçlemeye varan eleştirilerin nasıl bir psikolojiye ya da alt metne dayandığını az çok tahmin edebilirsiniz. Bu yüzden benimle ilgisi yok. Bana yardımcı olacak herhangi bir eleştiri varsa, elbette dikkate alıyorum. Benim için en önemli şey orada sevdiklerimle paylaştığım şeyler.”
 
“Beni işimi yapmaya zorlayan hiçbir şey yok çünkü her zaman zevk aldım. Her kariyerde, işi zorlaştırabilecek bazı şeyler vardır. Ben her zaman yaptığım işten keyif alan bir manken oldum. Erken yaşlardan beri ters giden şeylerle olgun bir şekilde başa çıkabildiğime inanıyorum.”
 
 

Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.