Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

Karbon Peeling Yöntemi

İletişim


 

Karbon peeling işleminden olumlu etkiler alabilmek için işlemin düzenli bir şekilde yapılması önemli bir konudur. Karbon peeling yöntemi yaş ve cinsiyet ayırımına bakılmadan herkese rahatlıkla uygulanan bir yöntemdir. Leke ve kırışıklık görünümünün azaltılması amacıyla bu yöntem kullanılabilir.

Bunun yanında ölü derilerden arınarak, parlak bir cilt yapısı isteyen kişilere de uygulanan bir yöntemdir. Karbon peeling işleminden sonra ciltte deformasyon gibi istenmeyen durumlar meydana gelmez. İşlemden sonra insanlar normal hayatlarına rahat bir şekilde devam edebilirler. Bunun yanında ciltte yara ya da kabuk gibi durumlar da söz konusu olmaz.

Karbon Peeling Fiyatları

Seans sayısına bağlı olarak karbon peeling fiyatları da değişiklik göstermektedir. Karbon peeling kişilerin cildindeki deformasyon durumuna bağlı olarak farklı seanslarda yapılabilir.

Lazer Epilasyon Nedir?

İstenmeyen tüyler hem kadınların hem de erkeklerin korkulu rüyaları arasında yer alır. Lazer epilasyon sayesinde hem kadınlar hem de erkekler bu tüylerden sadece birkaç seansta kurtulabilirler. Bazı insanlarda aşırı tüylenme gibi sorunlar olur. Bu gibi sorunlar insanların korkulu rüyasıdır. Bu durum hormonal ya da kalıtımsal bir sorun olabilir. Lazer epilasyon ile bu durumların üstesinden gelmek mümkündür.
Lazer epilasyon istenmeyen tüylerden kurtulmak isteyen kişiler için kalıcı çözümler sunar. Bu yöntem istenmeyen tüylerden kurtulmayı düşünen kadın ve erkeklere rahat bir şekilde uygulanabilir. Lazer epilasyon sistemi kıl köklerinin fonksiyonlarını bozma özelliğine sahiptir. Bu şekilde kılların çıkmasına da engel olmuş olur. Bu işlemde kıl yapısında yer alan melanin isimli pigmentin lazer ışınları tarafından emilmesi kıl köklerinin hasara uğramasına yol açar.

Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Lazer ışınlarının kıl köklerine yoğun bir şekilde ısı verme özelliği bulunur. Lazer epilasyon işlemlerinde lazer ışınlarını gönderen cihazlar kullanılır. Bu işlemde istenmeyen kıl kökleri hedef alınır. Bu sayede kıl kökleri hasara uğradığından bir süre sonra tüyler çok daha zayıf bir şekilde çıkmaya başlar.

Lazer Epilasyon Yöntemleri Nelerdir?

Lazer epilasyonun farklı çeşitleri vardır. Bu işlemlerde kişilere uygun olan lazer epilasyon yöntemleri tercih edilir. Lazer epilasyon işlemlerinde kişilere uygun olan yöntemler uygulandığı için işlemlerin başarı oranları da çok daha yüksek olacaktır. Lazer epilasyon çeşitleri; Alexandrite, Diode ve ND yag şeklindedir.

Altın İğne Uygulaması Ne İşe Yarar?

Altın iğne işleminden sonra insanlar daha parlak ve canlı bir cilde kavuşmuş olurlar. Altın iğne uygulaması cildin güzelleştirilmesi ve gençleştirilmesi amacı ile uygulanan bir yöntemdir. Bu işlemde çevresel etmenler ve yaşlanmaya bağlı olarak meydana gelen deformasyon, kırışıklık, lekelenme durumları giderilir.
Ciltte zaman içerisinde ince çizgi gibi durumlar söz konusu olur. Altın iğne uygulaması cilt için oldukça etkilidir. Bu işlem sonucunda kişilerin vücutlarında gözle görülür olumlu etkiler meydana gelir. Uygulama sayesinde kişiler bu sorunlardan rahat bir şekilde kurtulabilirler.
Bunun yanında sarkma gibi istenmeyen durumlar için de altın iğne uygulaması kullanılabilir. Vücutta meydana gelen çatlak oluşumu gibi durumların giderilmesinde de altın iğne yöntemi son derece etkilidir.

Altın İğne Hangi Mevsimde Yapılır?

Altın iğne uygulaması genellikle bahar ve kış aylarında daha çok tercih edilen bir uygulamadır. Bu uygulamanın yaz aylarında yapılması durumunda cildin güneşten iyi bir şekilde korunması gerekir. Bu nedenle yaz aylarında genellikle tercih edilen bir yöntem değildir.

Altın İğne Fiyatları

Altın iğne işlemi kişilere göre farklı seanslarda uygulanır. Bu nedenle yapılacak seansa bağlı olarak altın iğne fiyatları da değişiklik gösterir.
 
 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.