izmir izmir evden eve undefiend istanbul seo undefiend undefiend undefiend

Karapınar’da akıl ve zeka oyunları turnuvası yapıldı

İletişim


 Gençlik Merkezi Müdürlüğü salonunda düzenlenen turnuvaya öğrenciler büyük ilgi gösterdi.

Okul Müdürü Süleyman Karadeniz, yaptığı açıklamada, turnuvaya ilçe genelindeki ilkokullardan 115 öğrencinin katıldığını belirterek, “Günümüzde gençler teknoloji oyunlarına yöneldi. Bunun ne kadar tehlikeli olduğunu bilmeliyiz. Toplum olarak tehlikenin farkında olmamız gerekir.Bizim amacımız çocuklarımızı bunlardan kurtarmak ve daha akılcı ve zeka geliştirici faaliyetlere yöneltmektir. Bu oyunlar Anne, baba, kardeş ve arkadaşları ile rahatlıkla oynanabilecek şekildedir.. Bu oyunları çocuklarımıza öğretmeli ve oynamalıyız. Akıl ve zeka oyunları her yönü ile insanları geliştirmektedir.” ifadesini kullandı.

Ödül törenine de İlçe kaymakamı Oğuz Cem Murat, Belediye Başkanı Mehmet Yaka ,İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Önal, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.