Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

Kabine bugün toplanıyor! İşte masadaki iki önemli başlık

İletişimKabine bugün öğle saatlerinde Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında bir araya gelecek.

TOPLANTININ ANA GÜNDEM MADDESİ SAVAŞ 

Toplantının ana gündem maddesi Rusya-Ukrayna savaşı olacak. Bu kapsamda bölgedeki son gelişmeler ele alınacak. Rusya ve Ukrayna heyetlerinin İstanbul’da bir araya gelecek olması ve ateşkes için atılması gereken adımlar masaya yatırılacak. Ayrıca Cumhurbaşkanı Erdoğan, geçtiğimiz günlerde NATO’da liderlerle bir araya gelen ve zirve kapsamındaki temasları hakkında kabine üyelerine bilgi verecek.

EKONOMİ ELE ALINACAK

Toplantının ikinci gündem maddesi ise ekonomi olacak. Son zamanlarda gündemde olan fahiş fiyat ve enflasyonla mücadele konuları masaya yatırılacak. Ramazan Ayı öncesi ekonomide atılacak adımlar ve tedbirler görüşülecek. Toplantının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan, ulusa sesleniş konuşması yapacak.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.