Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

İYİ Parti’den ‘anket’ rüşveti! Muhalif gazeteci ortaya çıkardı

İletişimGazeteci Sabahattin Önkibar, İYİ Parti hakkında gündeme oturacak açıklamalarda bulundu. Önkibar sosyaml medyada büyük ilgi gören açıklamasında İYİ Parti’nin Metropol, Avrasya, ORC, AREA gibi bazı anket şirketlerini ziyaret ederek para karşılığı anketlerde oy  oranının yüksek göstermeye çalıştığını ileri sürdü.

ZAFER PARTİSİ’NE TUZAK!

Sosyal medya üzerinden bir video yayınlayan Önkibar, Meral Akşener’e çok yakın olan İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Dikbayır’ın, Metropol, Avrasya, ORC, AREA gibi bazı kamuoyu araştırma şirketlerinin başkanlarını ziyaret ettiğini belirterek, “Bu siyasi anket firmalarından İYİ Parti’yi her hafta kademe kademe yükseltip ana muhalefete taşınması, Zafer Partisi’ne hiç yer verilmemesi istenmiş. Ve de karşılığında büyük ödemeler, paralar vadedilmiş” ifadelerini kullandı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.