Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

Instagram Türk Takipçi Satın Al Tulpar Medya

İletişim


Instagram’da sosyal ağın zaman çizelgesinde ve bazı hesapların adlarının yanında gözle görülür bir mavi tik olduğunu görmek mümkündür. Bunla Instagram hesabınızı doğrulama talebinde bulunabilirsiniz.
İnstagram takipçi satın al sonrası Instagram’da doğrulanmanın ve ‘gerçek’ olduğunuzu kanıtlamanın yolları vardır. Bunlar, sosyal ağın hangi profillerin mavi onay işaretine sahip olduğunu seçerken dikkate aldığı birkaç faktörü içerir.

Instagram hesabını doğrulama adımları

Adım 1: Mobil uygulamadan bağlanın ve profilinizin sağ üst köşesindeki üç çizgiye tıklayın.

Adım 2: Ayarları girin ve hesap bölümünü seçin. Burada “doğrulama talep etme” seçeneğini bulacaksınız. Doğrulanmış rozeti olan Instagram profili seçilir.

Adım 3: Gerekli alanları doldurun. Kullanıcı adını, adı ve soyadını, nasıl tanınacağını ve son olarak hesabınızın kategorisini seçersiniz.

Adım 4: Kimlik belgelerinizi ekleyin.

Kişisel bilgilerinizi doldurmanız gereken bir ekran açılacak, ancak hesabınızın görüneceği bir kategori seçin. İlgili boşlukları doldurduğunuzda sizden kimlik belgenizin bir fotoğrafı istenecektir. Bu bölümde kimliğinizin, pasaportunuzun, ehliyetinizin veya adınızı destekleyen herhangi bir kişisel belgenizin fotoğrafını göndermelisiniz.

Twitter takipçi satın al sonrası bir işletme veya işletme hesabını doğrulamak istiyorsanız faturalar, satış belgeleri, vergi beyannameleri veya işletme oluşturma belgesi gönderebilirsiniz.

Bu bilgileri gönderdikten sonra Instagram, verileri doğrulayacak ve birkaç gün sonra doğrulama damganızla ilgili kararı size e-posta ile bildirecektir. Lütfen Instagram’da bir istek göndermenin, sosyal ağın size bir damga vereceği anlamına gelmediğini unutmayın. Gerekli koşulları sağlamazsanız başvurunuzu reddedebilirler.

Kişi iseniz: Kimlik, ehliyet veya pasaport.

Şirketseniz: Gelir tablosu, elektrik fişi veya şirket tüzüğü.

Doğruladıktan sonra, Instagram’ın verilerinizi doğrulamasını ve size mavi rozeti verip vermediğini size bildirmesini beklemeniz gerekecektir.

İnstagram Türk takipçi satın al sonrası tüm adımları takip etmek, mavi tik alacağınız anlamına gelmez, çünkü bu sosyal ağın kendi kriterlerine bağlı olacaktır.

Mavi Tik Instagram’da Ne Anlama Geliyor?

Mavi doğrulama rozeti, kamu yararına hesapların gerçekliğini doğrulamak için kullanılır. Bir profildeyse, güvenilir olduğu anlamına gelir.

Profilinizin bu kategoriye ait olup olmadığını merak ediyor olabilirsiniz ve “Instagram’da hesabı doğrula” seçeneğine erişebilirsiniz. Instagram aşağıdaki kullanıcı hesaplarını dikkate alır:

  • Kendilerini müzik alanına adamışlar,
  • Moda dünyasıyla ilgilenenler,
  • Siyasete girenler,
  • Gazeteciler,
  • Aktörler,
  • Sporcular,

Bunlar, önemli ilgi profillerine sahip hesap sahipleridir.
Doğrulanmış rozet işaretini gördüğünüzde bu sertifikayı tanıyacaksınız. İnstagram etkileşim satın al sonrası bu sembol, doğrulanmış hesabın profil adının hemen yanında görünür. Ayrıca sitemizden bu konuda takipçi satın alabilirsiniz.

Tulpar Medya, mavi tık ve diğer tüm sosyal medya hizmetlerini Seojen.com ile birlikte yürütmektedir. Ayrıca Seojen Bilişim, firmanın tüm SEO faaliyetlerini de sağlamaktadır.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.