Hurma Satın Al

İletişim


Oldukça uzun süredir gelenekselleşmiş gıdalar üzerinde bir hizmet veren E-Ravza hurmalarıyla dikkatleri çekiyor. Marka bünyesinde onlarca farklı hurma çeşidini bulundurmaktadır. Aynı zamanda lokum, kuruyemiş veya kuru meyve gibi çeşitli atıştırmalıkların da satışını gerçekleştirmektedir. Tüm ürünler tamamen ürünlerin ham maddesinin olduğu yerden getirtilmektedir. Bu kapsamda markanın ürünleri doğal ve sağlıklıdır. Özellikle de hurmalar ana vatanlarında yetiştirildikleri gibi müşterilere sunulmaktadır.

Siz de hemen E-Ravza sitesine erişim sağlayarak hurma kısmına tıklayıp, istediğiniz hurmayı sipariş edebilirsiniz. Medine, Kudüs ve İran gibi bölgelerden getirilen hurmalar müşterilere sunulmaktadır. Ayrıca isteğe bağlı olarak çikolatalı hurmalar da bulunmaktadır. Bu bağlamda marka hurmalarıyla müşterilerinin beğenisini toplamayı başarmıştır. Dilerseniz hurmaların boyutlarını dahi seçebilmeniz mümkündür. Etli hurma seçenekleri de ürün kategorileri arasında yer almaktadır.

E-Ravza Hurma Çeşitleri

Marka 1998 yılından itibaren Ankara’da kurulmuştur. Günümüzde E – Ravza olarak online mecrada da her müşteriye hitap etmeye devam etmektedir. Bu süreçte markanın satışını üstlendiği birçok farklı hurma çeşidi bulunmaktadır. Özellik olarak hurmalar İran hurması, Medine ve Kudüs hurması olarak çeşitlenmektedir. Aynı zamanda daha farklı yetiştirilme konumu ve renklerine göre de hurmalar çeşitlilik göstermektedir.

Aşağıda sizlere E-Ravza üzerinden satın alabileceğiniz bazı hurma çeşitlerini maddeler halinde sıraladık. Belirttiğimiz ürünlerin hepsine siteden kolayca erişim sağlayabilirsiniz. Dilerseniz siteden siparişinizi de oluşturabilir ve hurma fiyatları konusunda bilgi alabilirsiniz.

  • Meşruk
  • Mebrum
  • Safavi
  • Hudri
  • Acve
  • Geraviye
  • Neptat Ali
  • Sukkari Yaş Dökme

Sıraladıklarımız ve çok daha fazlası için E-Ravza sitesine göz atabilirsiniz. Ayrıca belirtmeliyiz ki hurmalar yaş veya kuru hurma olarak da ayrılmaktadır. Kısacası firma tüm hurma çeşitlerini müşterilerine sunmakta ve tedarikini başarıyla gerçekleştirmektedir.

Hurma Satın Almak İçin https://www.e-ravza.com/hurma Adresini Ziyaret Edebilirsiniz.

 

 

Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.