undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend

Hurda alımları çevre kirliliğinin önüne geçiyor

İletişim


Hurdacı firması olarak dürüst bir çalışma şekli ile beraber değerinde hurda alım yaparak çevre kirliğini önlüyor ve ekonomiye büyük katkı sağlamaya çalışıyoruz. Sektörün güvenilir ve öncü firması olarak tüm çeşit ve miktar hurda alımlarını gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimize kaliteli hizmet sağlayarak bu doğrultuşa çalışmalarımıza devam ediyoruz.
Hurda ve geri dönüşüm kapsamında plastik, demir, karton, çelik, kurşun, sarı metal, alüminyum, sarı çinko, demir krom, hurda akü gibi birçok maddenin geri kazanılması sağlanmaktadır. Sadece kaynakların tükenmesini önlemek değil ülke ihtiyaçlarını karşılamak için ithal edilen hurda maddelerin de önüne geçmek amacı ile geri dönüşüm sağlanmaktadır.

Hurdacılık ve Geri Dönüşüm Hizmetleri

Hurdacılık hizmetlerimizde önceliğimiz daha dürüst olmak ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bir nevi olarak hurdalarınız alınır ve demir, kâğıt, plastik, alüminyum, bakır ve daha birçok maddede hurda hizmetleri sağlanmaktadır. Özellikle demir hurdalar demir madeninden üretilmiştir ve aynı zamanda aletlerin zamanla işlevsiz hale gelmesi ile geri dönüşüm ihtiyaçlarının doğmasına sebep olur.
Özellikle kullanım dışı kalmış olan ev aletleri ile beraber sanayi merkezlerinde meydana çıkan fonksiyonu yitirilmiş olan demir malzemeler de demir hurdası olarak ele alınmaktadır. Böylece birçok firma hurda ürünlerinden kazanç elde edebilirler. Sadece demir değil plastik ürünlerinde dışarıya bilinçsiz bir şekilde atılmalarının önüne geçerek çevre kirliğini önlüyor ve plastikleri geri dönüşüme götürüyoruz.

Değerinde Geri Dönüşüm

Hurdacı firmamız sektörde lider firmalardan olarak sizlere değerinde geri dönüşüm ile beraber istediğiniz gün ve saat içerisinde hizmet sağlar. Hurdalarınızı geri dönüşüme sağlayabilir ve dünyanı geri dönüşüm atıklarından arındırılmasını sağlayabilirsiniz. Dönüşüme gönderilen ürünlerle beraber tekrardan ham madde piyasasında yer almasını sağlayabilirsiniz.
Firma olarak daima güncel hurda fiyatları ile yardımcı olunmaktadır ve sağladığımız dev kadro ve senelerin verdiği tecrübe ile iletişime geçebilir ve hurdalarınızı güvenle geri dönüşüme kazandırabilirsiniz.
Hurda alan yerler arasında en fazla başvurulan firma olarak birçok bölgeden hurda alımını gerçekleştiriyoruz. Hurdanıza en güncel fiyatı sağlayarak %100 müşteri memnuniyeti sağlıyor ve profesyonel hizmet veriyoruz. Yüksek miktarlarda hurdalarınız ile beraber kullanılmayan ev aletlerine kadar birçok hurdadan kazanç sağlayabilirsiniz.
 

Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.