Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

Hümeyra Şahin kimdir? Fuat Oktay’ın evlendiği Hümeyra Şahin kaç yaşında?

İletişim


Hümeyra Şahin internette en çok arananlar arasına girdi. Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ile evlilik yolunda ilk adımı atan Cumhurbaşkanlığı Kültür-Sanat Politikaları Kurulu Üyesi ve Cumhurbaşkanı Danışmanı Hümeyra Şahin, gündemde yerini aldı. Fuat Oktay ve Hümeyra Şahin’in nişan yüzüklerini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Emine Erdoğan taktı. Peki Hümeyra Şahin kimdir? Fuat Oktay’ın evlendiği Hümeyra Şahin kaç yaşında?

HÜMEYRA ŞAHİN KİMDİR?

Havva Hümeyra Şahin, 1976 senesinde İstanbul’da dünyaya geldi. Hümeyra Şahin, 1998 senesinde İstanbul Üniversitesi Tarih Bölümü’nü bitirdi. Şahin, Marmara Üniversitesi’nde Osmanlı Bürokratik Modernleşmesi hakkında yüksek lisans yaptı.

Hümeyra Şahin, 2007-2008 senelerinde eğitim için Londra’ya gitti. İtalyan Roma İşletme Okulu’nda Sanat ve Kültür Yönetimi alanında master programına giren Hümeyra Şahin, Ulusal ve uluslararası projelerde içerik ve konsept danışmanı olarak çalıştı. Çeşitli edebiyat dergilerinde deneme ve öyküleri yayımlanan Hümeyra Şahin, Lacivert isimli ilk öykü kitabını 2012 senesinde bastı. 

Aktif olarak sivil toplum çalışmaları içinde bulunan Hümeyra Şahin, Meridyen Derneği’nde başkanlık yaptı. Şahin, uzun süre Akşam gazetesinde köşe yazarı olarak çalıştı.

Hümeyra Şahin, Cumhurbaşkanlığı Danışmanı olarak çalışmaktardır.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.