Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

“Hizmetlerimizle milletimizi rahat ettirmeye devam edeceğiz”

İletişim


Sorgun, Meclis’te düzenlediği basın toplantısında, AK Parti’nin iktidara gelişinin 19’uncu yıl dönümünü kutlayarak, AK Parti’nin, demokrasi tarihinde en uzun süre iktidarda kalan parti olduğunu belirtti.

CHP, İYİ Parti ve HDP liderlerine “Tarihimizde ilk defa milletimiz kendi cumhurbaşkanını seçti. Siz bundan mı rahatsız oluyorsunuz? Bundan mı geri dönmek istiyorsunuz?” sorusunu yönelten Sorgun, AK Parti iktidarında yapılan hizmetleri anımsatarak, muhalefet liderlerinin yapılan hizmetlerden rahatsız olduğunu dile getirdi.

Sorgun, “Ey CHP, HDP, İYİ Parti, merak etmeyin, hizmetlerimizle milletimizi daha çok rahat ettirmeye ve sizi de daha çok rahatsız etmeye devam edeceğiz.” dedi.

Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.