Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

Hadise kendisinden 3 yaş küçük zengin eşi Mehmet Dinçerler ile balayından paylaşım yaptı! Seda Sayan kaçırmadı…

İletişim


Hadise, ocak ayında Hacı Sayid’in ikinci kuşak ismi ve babası tarafından hediye edilen Gloria Jean’s Coffees adlı kahve zincirinin sahibi Mehmet Dinçerler‘in evlilik teklifine “Evet” demişti. İzdivaç haberini Instagram’dan duyuran Hadise, pahalı tektaşını göstererek “Bölümümüz şimdi başlıyor” dedi. Dinçerler de bu paylaşımın altına ‘Mrs. Dinçerler‘ yorumunda bulundu.

EVLİLİK TEKLİFİNE KONU OLAN YÜZÜĞÜN DUDAK UÇUKLATAN FİYATI

Romantik teklif için hiçbir masraftan kaçınmayan Mehmet Dinçerler’in sevgilisine aldığı yüzüğün 3 milyon TL değerinde olduğu öğrenildi. Aile şirketinin 130 milyon TL borcu olduğu öne sürülen iş insanının Hadise’ye aldığı pahalı tektaşın, Dinçerler Ailesi’nde krize neden olduğu iddia edildi.

“ŞİRKETİMİN TAKİBE ALINMIŞ HİÇBİR BORCU BULUNMAMAKTADIR”

Tepkiler üzerine Instagram hesabını kapatmak zorunda kalan Mehmet Dinçerler, konuyla ilgili şunları söyledi:

“Çocukluğumdan beri ticaretin içinde yer almış ve sonsuz deneyimler edinmiş bir ailede yetişmiş genç olarak iş hayatına dair öğrendiğim temel değer, iş ahlakından asla ödün vermemektir. Babam Burhan Dinçerler ve abisi Mehmet Dinçerler’in ortak oldukları Hacı Sayid Gıda San. Tic. A.Ş. ekonomik olarak sıkıntılı bir süreçten geçmektedir. Bu zorlu süreçte bir kısım banka borçlarına, ailesine ve soyadına karşı kendisini sorumlu hisseden her evlat gibi hiçbir ticari yukümlülüğüm olmamasına rağmen maalesef kefil olmuştum. Bu sebeple borçların yapılandırılması için Hacı Sayid’in konkordato talebinde bulunması sebebiyle, yatırımcılarımızı ve çalışanlarımızı koruma altına almak amacıyla, şirketimiz 2019 senesinde konkordato sürecine girmek zorunda kalmıştır. Şahsım ve şirketim olarak onaylanan bütün ödeme takvimine uymuş olup bir tane dahi takibe alınmış borcum bulunmamaktadır. Bugüne kadar evlat olarak üstüme düşeni yaptığıma inanıyorum ve bundan sonra da ne gerekiyorsa yapacağım”

VE NİŞANLANDILAR

Mehmet Dinçerler, 15 Mart’ta ailesiyle birlikte kız istemeye gitti. Ünlü popçunun annesi Gülnihal Açıkgöz de nişan için Belçika’dan İstanbul’a geldi. Babası Burhan Dinçerler, annesi Nezihe Dinçerler ve ablalarıyla birlikte Hadise’nin Göktürk’teki evine giden Mehmet Dinçerler, hiçbir detayı atlamadı. Her şeyi Türk geleneklerine göre yapan aile, Hadise’yi annesinden istedi. Böylece ikili evlilik yolunda ilk adımı attı.

HADİSE İLE MEHMET DİNÇERLER HAKKINDA EVLİLİK DEDİKODUSU

Mayıs ayında dünyaevine gireceleri konuşulan ünlü çiftin, Çırağan Sarayı’nda sadece ailelerin katıldığı tören ile nikâh masasına oturdukları iddia edildi.

EVLENDİĞİNİ SAHNEDE DUYURDU

Sürpriz törene ait fotoğraf paylaşılmaması için davetlilerden rica bulunulduğu öne sürülürken, iki isim de haklarında çıkan haberlere sessiz kaldı. Bayram tatilini Kıbrıs’ta geçiren 36 yaşındaki şarkıcı, hayranlarına müzik ziyafeti sunarken, Mehmet Dinçlerler ile evlilik haberini de sahnede doğruladı.

“EŞİM BANA KRALİÇE GİBİ BAKIYOR”

Prenses‘ şarkısını söyleyen Hadise, “Bu şarkıyı yıllardır söylüyorum ama evlendikten sonra ilk defa seslendireceğim. Prenses şarkımda şöyle bir şey söylüyorum; ‘Prensesler gibiydim baba evinde’. Eşim bana gerçekten kraliçe gibi bakıyor. Prenses değil, kraliçe gibi. Ona buradan teşekkür ediyorum her şey için. Beni bu kadar güzel sevdiği için, hep yanımda olduğu için” sözlerini sarf etti.

AÇIKGÖZ BALAYINDAN İLK PAYLAŞIMI YAPTI

Şimdilerde eşi Mehmet Dinçerler’le balayında olan Hadise’den ilk paylaşım geldi. Ünlü şarkıcı, eşi ile geçirdiği eğlenceli anları takipçilerinin beğenisine sundu. Paylaşımına “Yaz Günü” şarkısını ekleyen Hadise, yayınladığı videonun altına “Kalbimi çalar bu deniz” notunu yazdı.

KÜÇÜK KOCASIYLA GÜNDEMDEN DÜŞMEYEN SEDA SAYAN YORUM YAPTI

Geçen haftalarda kendisinden 25 yaş küçük Çağlar Ökten ile nikah masasına oturan Seda Sayan ise meslektaşı ve arkadaşı Hadise’nin paylaşımına kayıtsız kalmayarak balayı görüntülerine ilk yorumu yaptı. Sayan, emojilerle yaptığı yorumla paylaşımı beğendiğini kaydetti.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.