Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

GSB kitap kartı nedir, nasıl alınır? GSB kitap kartı alma şartı var mı?

İletişim


GSB kitap kartı gündemde yerini aldı. Binlerce genç, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından verilen kitap kartı hakkında detayları merak ediyor.  GSB kitap kitap kartının nasıl alındığı ve şartlarının ne olduğu en çok araştırılanlar arasına girdi. Peki GSB kitap kartı nedir, nasıl alınır? GSB kitap kartı alma şartı var mı?

GSB KİTAP KARTI NEDİR?

GSB kitap kartı uygulaması D&R ile anlaşmalı olarak hazırlandı. GSB kitap kartı uygulmasındaki amaç özellikle gençlerin okuma alışkanlıklarını geliştirmek ve istedikleri şekilde diledikleri kitabı okuyabilmesini anlatmaktadır. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hazırlanıp yürürlüğe giren uygulamayla birçok genç GSB kitap kart ile D&R üzerinden hediye kupona sahip olarak kitap alabilmektedir.

GSB KİTAP KARTI NASIL ALINIR? 

GSB kitap kartı alabilmek için Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu tarafından sosyal medyada gerçekleştirilen çekilişlere katılmak gerekmektedir. Bu çekilişler sonrasında çekilişi kazanan kişiler, aldıkları kart ile beraber D&R mağazalarından istedikleri kitabı alabilmektedir. Kolay bir şekilde kullanılabilen kitap kartı için yapılması gereken şey Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın Twitter hesabını takip etmek gerekmektedik. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu tarafından yapılan bu paylaşım sonrasında açıklanan kişiler ile iletişime geçilip kitap kartı hediye edilmektedir.

GSB KİTAP KARTI ALMA ŞARTI VAR MI?

GSB kitap kartı almak için Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu Twitter’dan paylaşım yaptı. GSB kitap kartı için yapılan paylaşım şu şekilde:

“Sevgili genç arkadaşlarım, bayram biterken hediyeniz bizden! 1000 adet kitap kart, #GSBKitapKart etiketi ile bayramda okuduğu kitabı yoruma yazan arkadaşlarıma gidecek.” 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.