Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

Göçmenlerden iktidar postu çıkarmaya çalışan zavallılar

İletişim


Suriye’nin kuzeyinde güvenli bölgede inşa edilen briket evler Türkiye’deki Suriyelilerin güvenli geri dönüşleri için hazırlanmaya devam ediyor. Bu kapsamda birçok STK evlerin yapımına öncülük ediyor.

STK’LARIN DESTEĞİ ÇOK BÜYÜK

Türkiye bugüne kadar sınırda birçok briket ev inşa etti. Binlerce Suriyelinin geri dönüşü için hazırlanan evlerin yapımında STK’ların desteği de çok  büyük. 

MALUM GAZETE YİNE CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’I HEDEF ALDI

Türkiye aleyhine algı operasyonları ve iftiralarda bulunan Cumhuriyet Gazetesi bu defa STK’ların desteği ile yapılan briket evler üzerinden Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı hedef aldı.

AKLA ZİYAN İFTİRALAR

Briket evlerin yapımında yer alan STK’lar hakkında akla ziyan iftiralarda bulunan söz konusu gazete, “Erdoğan’ın ‘Bizim STK’ler’ dediği tarikatçı kuruluşlar Suriye’de para basıyor!” başlığını atarak kin ve nefretini kustu.

BAKAN SOYLU MALUM GAZETEYE AĞZININ PAYINI VERDİ

Konuyla ilgili iftiralarda bulunan gazete ile ilgili bir paylaşımda bulunan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Briket evler, Suriye’ye geri dönüşü hızlandırıp, oturumu artırdıkça Cumhuriyet Gazetesi en iyi ve tek bildiği işi yapmış Hayırsever STK’lara iftira atmış Geri dönüşler mi rahatsız etti Meselelerin çözülmesi mi korkuttu Göçmenlerden iktidar postu çıkarmaya çalışan zavallılar” sözleriyle tepki gösterdi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.