izmir izmir evden eve undefiend istanbul seo undefiend undefiend undefiend

Gebze Palet Firmaları

İletişim


Daha Kaliteli Ürünler İçin Aktaşlar Palet

Bugün piyasada çok çeşitli ahşap paletler bulunuyor. Ahşabın çeşitli türleri ve kullanımları, farklı fiyatlara ve olası ürün kalitelerini de beraberinde getiriyor. Paketleme, taşıma, depolama gibi çeşitli amaçlar için kullanılan paletler, Aktaşlar palet firması ile hem kalite hem de Avrupa standartları ile, bir arada satışa sunuluyor.

Paletlerde Isıl İşlem Standardı

Palet ürünlerinin Avrupa standartlarında olması için, ısıl işlem görmesinin büyük önemi bulunuyor. Masif ağaçtan üretilen ambalaj ve paletlerin standartları ISPM tarafından belirlenmiş ve buna göre palet ürünlerine ısıl işlem uygulanması ön görülmüştür.
Gebze palet firmaları arasında yerini alan ve profesyonel hizmetleriyle kendini kanıtlamış Aktaşlar palet; ısıl işlem fırını ile tüm palet ürünlerini, Avrupa standartlarına uygun şekilde üretiyor.

2. El Paletler de Standartlar Ölçüsünde

Gerek sıfır gerekse Gebze 2. el palet ürünlerinin alım satımında kalitesini ve profesyonelliğini ön plana çıkaran Aktaşlar, ikinci el paletlerde aynı standartları koruyor. Firmaların beklenti ve ihtiyaçlarını hızlı şekilde gerçekleştiren Aktaşlar palet, kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerine de devam ediyor.

  • İkinci el 80×120 EUR palet
  • İkinci el 100×120 CP1 ahşap palet
  • İkinci el 80×120 çam palet
  • İkinci el 80×120 ayar palet
  • İkinci el 114×114 CP3 ahşap palet
  • İkinci el 114×114 CP9 ahşap palet

En az sıfırları kadar kaliteli olan Gebze 2. el palet ürünleri de çeşitlilik bakımından fazla olan firmada ön plana çıkıyor.Gebze Palet Firmalarında Aktaşlar Palet firması sizlere farklı seçenekler sunmaktadır

Orman Ürünleri Avrupa Standartlarında Dönüştürülüyor

Toplamda 1800 m2’lik alana kurulu depo sahası ve ısıl işlem bölümüyle hizmet veren Aktaşlar, orman ürünlerini Avrupa standartlarına dönüştürerek hizmet veriyor. Gebze başta olmak üzere, Marmara Bölgesi’ndeki ahşap ve plastik palet ihtiyacını karşılayan firma, geniş bir arazide kurulu fabrikasıyla da Avrupa standartlarını yakalamış durumdadır.
Palet ürünleri dışında ihtiyaç ve beklentileri karşılayacak boyutlarda sandık imalatı da gerçekleştiren firma: kafes kasa, tahta ve ahşap sandık, fuar sandıkları, kontrplak kasa, özel tasarım sandıklar, katlanabilir sandıklar ya da ihracat ürünleri için ihracat sandığı da üretiyor.

Tüm ürünlerin Avrupa standartlarına uygun şekilde ısıl işlem görerek yapıldığı firmada sıfır ve ikinci el palet alım satımı da müşteri memnuniyeti odaklı gerçekleştiriliyor.

Aktaşlar palet olarak isteğe özel palet üretimi yapmaktayız Gebze  palet çeşitlerini web sitemizden inceleyebilirsiniz

 

Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.