Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

Gazeteciye saldıran Cemal Enginyurt’a Demokrat Parti Başkanı sahip çıktı! DP’den ihraç edilecek mi?

İletişim


Demokrat Parti Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt ihraç edilecek mi? Bu sorunun cevabı Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal verdi. Darp olayının ardından Cemal Enginyurt’un partisinden ihraç edilip edilmeyeceği ise merak konusu oldu. Bu soruyu Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal bizzat yanıtladı. Uysal, “Yapılan hareketin arkasında mısınız?” sorusunu ise, “Soru bir defa soru değil. Anlamaya çalışıyoruz, değerlendirme yaparız” diye cevapladı.

DOSYASI ANKARA’YA GÖNDERİLDİ

Katıldığı televizyon programında tartıştığı gazeteciye korumasıyla birlikte saldıran Demokrat Parti Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt’un dosyası Ankara’ya gönderildi. Enginyurt’un partisinden ihraç edilip edilmeyeceğiyle ilgili soruyu ise Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal açıkladı. Uysal, şu anda böyle bir sürecin olmadığını ifade etti.

KORUMASIYLA GAZETECİ LATİF ŞİMŞEK’E SALDIRMIŞTI

Demokrat Parti Milletvekili Cemal Enginyurt, geçtiğimiz cumartesi günü katıldığı televizyon programında gazeteci Latif Şimşek’le tartıştı. Programın araya girmesinin ardından ise Enginyurt’un koruması olduğu iddia edilen kişi, Şimşek’e saldırdı. Bu anlar anbean kaydedilirken, Enginyurt ve korumasına her kesimden tepki geldi. Olayın ardından Cemal Enginyurt’un dosyası Ankara’ya gönderilirken, koruması da tutuklandı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.