Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

Galatasaray’da Sörloth gelişmesi! Norveçli yıldız haber gönderdi

İletişim


Yeni sezon hazırlıklarını Avusturya’nın Graz şehrinde sürdüren Galatasaray’da Omar Elabdellaoui, özel açıklamalarda bulundu.

Kampın iyi gittiğini belirten Omar, transfer listesinde bulunan Alexander Sörloth için de itiraflarda bulundu.

Norveçli oyuncularla ilgili konuşan Omar Elabdellaoui, “Solbaken, Sörloth ve Botheim, Norveç Milli Takımı’ndan iyi arkadaşlarım. Galatasaray’la ilgili nasıl bir kulüp diye sorular soruyorlar. Galatasaray’ın ne kadar büyük ve inanılmaz bir kulüp olduğunu anlatıyorum. Onlar için Galatasaray’da oynamak onur olur. Benim bakış açımı biliyorlar. Bu formayı giymenin ne kadar büyük bir onur olduğunu konuştuk” ifadelerini kullandı. 

OMAR ELABDELLAOUİ: FATİH TERİM ÖZEL BİR İNSAN

Fatih Terim’in kendisinde ayrı bir yeri olduğunu vurgulayan Omar Elabdellaoui, “Benim için özel bir insan olacak. Bana verdiği destek. Kazadan önce bile beni, Galatasaray’a getirdi. Bana güvendi, bana inandı. Yaşadıklarımdan sonra da desteğini esirgemedi. Bana sevgisini de anlatmak imkansız. Birçok oyuncu ve benim için baba figürü. Saha içerisindeki her şeyi çok iyi biliyor ama saha dışında da kendi oyuncularını kollayan bir insan. Bu yüzden onu çok seviyorum. Gözlüğü koruma için takıyorum. Parmak, dirsek çarpmasın diye. Birkaç ay alışamadım ama artık bir parçam gibi” ifadelerini kullandı. 

Yeni teknik direktör Okan Buruk’un Çok çok iyi ve çok dürüst olduğunu söyleyen Omar Elabdellaoui, “Okan Buruk, düşüncelerini söyleyen, şahsi olarak karakterli bir insan. Oyuncuları yönetmeyi ve onlarla birlikte olmayı çok iyi biliyor. Saha için de net fikirleri var. Bizi zorlamayı ve iyi çalıştırmayı da çok iyi biliyor. Her şey iyi görünüyor. Her şeyi doğru yapmak için güzel bir ortam var. Okan Buruk’un ne istediğiyle ilgili net bir planı var. Bu yüzden pozitifim” övgüsünde bulundu. 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.