Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

Galatasaray'a transferde soğuk duş! Evander'e son anda onay çıkmadı sebebi ise…

İletişimTrasfer çalışmalarını orta saha üzerine yoğunlaştıran Galatasaray’a Evander da Silva Ferreira’dan üzücü haber geldi. Sarı-Kırmızılılar Brezilyalı futbolcu için sunduğu 6 milyon euroluk son teklife de  Danimarka ekibi FC Midtjylland’dan olumsuz yanıt aldı.

UMUTLAR HÂLÂTÜKENMEDİ

Buna karşın Sarı-Kırmızılıların bu transfer için umudu hala sürüyor. Evander’in kariyerinde yeni bir sayfa açmak için takımdan ayrılmak ve Galatasaray’da oynamak istediği belirtilirken  Sarı-Kırmızılı yetkililerin girişimlerini sürdürdüğü belirtildi.

12 GOL 3 ASİSTLİK PERFORMANS

Futbola Vasco da Gama altyapısında başlayan Evander, 2018 yazında kiralık olarak geldiği FC Midtjylland’da 32 maçta 12 gol – 3 asistlik performans sergiledi ve sezon sonunda 2.5 milyon Euro karşılığında bonservisiyle Danimarka temsilcisine transfer oldu. FC Midtjylland’da 4 sezonu geride bırakan 24 yaşındaki Brezilyalı orta saha oyuncusu, 150 resmi maçta 77 gole doğrudan katkı (43 gol – 34 asist) sağladı.

3 YILLIK SÖZLEŞMESİ VAR

Merkez orta sahanın yanı sıra kanatlarda ve forvet arkasında da görev yapabilen Evander da Silva Ferreira’nın kulübüyle 3 yıllık daha sözleşmesi var.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.