Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

Fransa’da İslam düşmanlığı boyut değiştirdi! Şimdi de Müslümanların banka hesapları bloke edildi

İletişimAvrupa’da İslam düşmanlığının en büyük destekçilerinden olan Fransa‘da camilere saldırılar her geçen gün artarken yeni bir skandala imza atıldı. 

Fransa’nın Rhone bölgesinde camilere destek için açılan banka hesapları ve cami vakıflarıyla ilişiği olan kişilerin banka hesapları bloke edildi.

BANKA HESAPLARI SEBEPSİZ YERE KAPATILDI 

Konuyla alakalı açıklamada bulunan Rhone Camiler Konseyi Başkanı Kamel Kabtane, yayınladığı basın açıklamasında camilerin inşasında finansal rol alan kişiler de dahil olmak üzere banka hesaplarının “sebep gösterilmeden” kapatıldığını belirtti. 

Kabtane açıklamasında, “Fransa’daki Müslüman toplumunun bazı kurumları ve üyeleri birkaç yıldır devam eden bankacılık apartheid’ının kurbanı oldu” ifadelerine yer verirken, alınan kararı kınadığını belirtti. 

CAMİ İNŞAATLARININ FİNANSE EDİLMESİ İSTENMİYOR

Diğer yandan Villeurbanne’da bulunan Othmane Camisi’nin yöneticisi Azzedine Gaci, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, yabancı ülkelerin Fransa’daki cami inşaatlarını finanse etmesi istenmiyor, yardımda bulunanlar ise korkutuluyor” diyerek, Villeurbanne sakinlerinin hem Fransız Müslümanlarının toplumdan “dışlandığını düşündüğünü” hem de onları “bölücülükle suçladığını” ve bu durumdan “hiçbir şey anlamadığını” ifade etti. Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.