Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

Findeks Risk Raporundan Neler Öğrenilir?

İletişim


Findeks Risk Raporundan Neler Öğrenilir?
Findeks tarafından sunulan hizmetlerin tamamı özellikle ticari dünyada hayatı bir hayli kolaylaştırıyor. Bu hizmetler arasında en çok ön plana çıkanlardan biri de risk raporudur. Öncelikle Findeks raporu nasıl alınır sorusunun yanıtını aktarmakta fayda var. Tüm bankalardaki kredilerinizi de tek bir raporda görmenizi mümkün kılan risk raporunu almak için Findeks internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Online olarak söz konusu raporu tek seferlik alabilir ya da yıllık olarak almak için mevcut paketlerden birini seçebilirsiniz. Sadece birkaç dakika içerisinde işleminizin tamamlanması mümkün oluyor.

Findeks risk raporunun tüm bankalardaki kredilerin yanı sıra kredi kartı ve kredili mevduat hesabı borç ile limit bilgilerini de görmenizi sağladığını belirtmeliyiz.  Bu raporu aldığınızda hangi bilgileri edineceğiniz sorusunun yanıtlarından biri de kredi notunuzdur. Bilindiği gibi kredi notu bankalardan kredi talep ettiğinizde dikkate alınan önemli bir parametre olmakla birlikte ticari dünyada da önem taşıyan bir puanlama sistemidir. Yıl içerisinde kredi notunuz değişime uğrayabilir ve buna bağlı olarak yılın çeşitli dönemlerinde kredi notunuzu öğrenmeniz gerekebilir. Risk raporu içerisinde bu bilgiye de ulaşabilirsiniz.

Elbette rapor içerisinde kredi notunuzda nasıl bir değişim olduğu bilgisi de bulunuyor. Böylelikle hangi hamlelerin kredi notunuzu yükselttiğini ya da düşürdüğünü de tahmin edebilirsiniz. Kredi notunuzun Türkiye ortalaması ile kıyaslaması sonucunu görmeniz de mümkün olacak. Findeks tarafından sunulan risk raporu çerçevesinde bu bilgiye de ulaşabilirsiniz.

Kimi zaman birden fazla sayıda bankada birden fazla sayıda kredili ürün kullanımı söz konusu olabiliyor. Rapor içerisinde tüm bankalardaki kredili ürün sayısı, kredi kartı sayısı ya da kredili mevduat hesabı sayısı da bulunuyor. Bankalardaki kredili ürünlerin limit ve borç durumu bilgisini de toplu olarak görebiliyorsunuz. Bununla birlikte hangi kredili ürünleri açık durumda olduğu, hangilerinin kapalı durumda olduğu bilgisine de ulaşmanız mümkündür.

Son olarak Findeks risk raporu içerisinde kedili ürünlerin geçmiş ödeme performansı bilgilerinin de bulunduğunu bilmeyenler için aktaralım. Kısacası ihtiyacınız olabilecek bilgilerin tamamına eksiksiz bir şekilde bu rapor üzerinden ulaşılabiliyor. Eğer daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz hangi internet sitesine uğramanız gerektiğini biliyorsunuz.

Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.