Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

Final öncesi ortalık karıştı! Sivasspor

İletişimZiraat Türkiye Kupası finalinde bu akşam Atatürk Olimpiyat Stadyumu’nda karşı karşıya gelecek olan Yukatel Kayserispor ile Demir Grup Sivasspor‘un taraftarları, otobüslerle İstanbul’a giderken TEM Otoyolu’nun Sakarya kesimindeki tesislerde karşılaşınca kavga çıktı.

Tekme yumruk kavga eden taraflar, ellerine geçirdikleri taşlarla otobüslerin camlarına attı. İhbar üzerine bölgeye polis, jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi. Güvenlik güçleri, kavgaya müdahale edip tarafları ayırdı. Yaralanan 8 kişi, hastanede tedaviye alındı. Diğerleri ise otobüslerle İstanbul’a gitmek için yola çıktı.

Düzce’deki tesislerde de yine iki takımın taraftarları arasında olaylar çıktı. Sivas firmasına ait yolcu otobüsü taşlandı. Buradaki olaylarda 13 taraftar gözaltına alındı. Şüpheliler, ifadelerinin ardından serbest bırakıldı.

Başka bir olay yaşanmaması amacıyla taraftarların bulunduğu otobüslerin mola vermeden yollarına devam etmesi için önlem alındı. 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.