Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

FETÖ’cü eski binbaşı Yunan sınırında mahsur kaldı! Dağda görüntü çekip Atina’dan yardım istedi

İletişim15 Temmuz darbe girişimi öncesi FETÖ‘nün Genelkurmay Karargâhı’na sızdırdığı militanlardan biri olan eski kurmay binbaşı Yalçın Toker, beraberindeki 16 kişiyle birlikte Edirne üzerinden Yunanistan topraklarına firar etti. 

İpsala-Enez hattından Meriç Nehri’ni geçerek Yunanistan’ın sınırdaki Ferecik kasabasına ulaşan grup, burada dağlık bir bölgeden görüntülü mesaj paylaşarak Yunan makamlarına seslendi. 

Grup adına konuşan FETÖ firarisi Yalçın Toker, “Yunan yetkililere sesleniyorum. Erdoğan diktatörlüğünden kaçıp buraya geldik. Grubumuzda 17 kişi var. Perişan haldeyiz ve soğuktan donmak üzereyiz. İki kişi yardım aramak üzere aramızdan ayrılmıştı ama hâlâ dönmediler. Acil insani yardıma ihtiyacımız var. Grumuzdan bazıları nehri geçerken ıslandığından ötürü şimdi titriyor.”Aralarında çocukların da olduğu gruba Yunan polisinin ulaşıp ulaşmadığı bilinmiyor. Yalçın Toker ve beraberindekilerin bu son görüntüsü, FETÖ üyelerinin yargılanmak yerine Türkiye’den kaçmayı seçip kadın ve çocuklarını da tehlikeye atmaktan çekinmediklerini bir kez daha gözler önüne serdi. 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.