Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

Ferdi Tayfur’un rekoru kırıldı! Felç geçirdikten sonra ortadan kaybolan Ferdi Tayfur’un son hali

İletişim


Uzun süredir ortadan kaybolan Ferdi Tayfur merak ediliyordu. Arabesk müziğin babalarından kabul edilen Ferdi Tayfur’ın son hali ortaya çıktı.

2011 yılında yüz felci geçiren Ferdi Tayfur’un şarkı söylemesi yasaklandı. Dalaman’da rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan şeker hastası Tayfur’a doktorları en az bir sene sahne yasağı koydu.

Doktorların önerilerinden sonra Ege’de gözlerden uzak bir hayat yaşamaya başlayan sanatçı, uzun bir aradan sonra görüntülendi. 76 yaşındaki sanatçının menajeri Şirin Gözalıcı, Instagram hesabından Tayfur’un son halini paylaştı. Saçı ve sakalı beyazlayan Ferdi Tayfur’un yorgun hali de dikkatlerden kaçmadı.

Öte ayndan şimdiye kadar İstanbul’da yapılmış en kalabalık konser 1998 yılında 200.000 kişi ile Ferdi Tayfur’a aitti. 341.000 kişinin katılımı ile Yenikapı’da gerçekleştirilen Trabzonspor şampiyonluk kutlamalarında tam doluluğa ulaşıldıktan sonra sahne alan Selçuk Balcı bu rekorun yeni sahibi oldu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.