izmir izmir evden eve undefiend istanbul seo undefiend undefiend undefiend İstifa Dilekçesi

Fenerbahçe’nin yeni başkan adayı belli oldu! Ünlü iş insanı resmen duyurdu

İletişim


Fenerbahçe kulüp başkanı Ali Koç’a rakip geldi.

Eski Fenerbahçe yöneticisi olan ve şu anda Saran Holding yönetim kurulu başkanlığı görevini yürüten Sadettin Saran, İTÜ Bilişim Teknolojileri Zirvesi’nde taraftarlara müjdeyi verdi.

Bir sonraki kongrede aday olacağını açıklayan Saran, bu göreve hazır olduğunu belirterek, “Olağanüstü genel kurullara karşıyım. Bir sonraki olağan kongrede aday olacağım. Her şey değişir, takım şampiyonluğa giderse, o zaman aday olmam. Ben Fenerbahçeliyim ama şartlar böyle devam ederse olacağım.” ifadelerini kullandı.

SADETTİN SARAN: SAHTEKARLIK OLUR

Fenerbahçe’nin daha iyi olabileceğini bildiren Sadettin Saran, “Bana gelecek olursak, ben hiçbir zaman saklamadım. Yönetime gelirken de herkes kendini tanıtıyor, çok heyecanlılar yönetici oldukları için, ben yönetim kurulunda en gençleriydim. ‘Ya faydalı olamazsam’ diye düşünüyordum. Fenerbahçe bana çok şey kattı. Ben, ‘Bir gün hayalim Fenerbahçe Başkanlığı.’ demiştim. ‘Ya öyle şey denir mi, başkan yanlış anlar.’ dediler. Buraya gelip de hayalim bu değil demek sahtekarlık olur. Bu benim hayalim.” dedi.

Fenerbahçe’de daha önce yöneticilik de yapan 57 yaşındaki in insanı, Aziz Yıldırım ile yaşadığı anlaşmazlıklar sonrası görevinden ayrılmıştı.

Sosyal medyada gündem olan Sadettin Saran için kısa sürede binlerce destek paylaşımları yapıldı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.