Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

Fenerbahçe’nin altın çocuğu İngiliz devinin radarında! Arda Güler için gelecekler…

İletişim


Fenerbahçe‘nin parlayan yıldızı Arda Güler için Everton harekete geçti. Milli oyuncu Cenk Tosun’un tavsiyesi üzerine İngiliz takımı Arda Güler’i transfer listesine aldı ve genç yıldız için Fenerbahçe ile görüşmeye hazırlanıyor.

EVERTON’DAN ARDA’YA KANCA

Sarı Kanarya’nın altın çocuğu Arda Güler için İngiltere Premier Lig ekiplerinden Everton devreye girdi. Star’ın haberine göre, İngiliz ekibinde forma giyen Cenk Tosun’un tavsiyesi üzerine ada ekibi genç yıldız için sarı-lacivertli takımın kapısını çalmaya hazırlanıyor.

CENK TOSUN AÇIKLAMIŞTI

Geçtiğimiz günlerde konuşan Cenk Tosun, “Geçen yıl bana Everton sormuştu. Fenerbahçe’den Arda’yı da söylemiştim. Baktılar ama 18 yaş altı olduğu için hamle yapmadılar.” sözlerini kaydetmişti.

ARDA GÜLER’İN 2022 KARNESİ

Arda Güler bu sezon Fenerbahçe formasıyla 16 resmi maçın 2’sinde ilk 11’de yer aldı. Toplam 373 dakika süre alan 17 yaşındaki genç yıldız 3 gol ve 5 asistle takımına katkı sağladı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.