Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

Fenerbahçe'de Cavani-Suarez bombası! Beraber imza atacaklar

İletişimTransfer çalışmalarına tüm hızıyla başlayan Fenerbahçe için flaş bir iddia ortaya atıldı. Dünya futbolunun en önemli golcülerinden olan Luis Suarez ve Cavani’nin birlikte sarı-lacivertli takıma transfer olabileceği öne sürüldü.

DÜNYA KUPASI İÇİN FENERBAHÇE’YE GELMEK İSTİYORLAR

İtalyan’da çıkan haberlere göre, 2022 Dünya Kupası’nda Uruguay Milli Takımı ile turnuvada hazır şekilde boy göstermek isteyen Edinson Cavani ve Luis Suarez, Fenerbahçe forması giyebilir. Arjantin ve MLS’ten de teklifler alan futbolcuların henüz Avrupa futbolundan uzaklaşmak istemedikleri ve Fenerbahçe’nin yolunu tutabilecekleri belirtildi.

REKABETÇİ LİGDE FORMA GİYEN İSTİYORLAR

Katar’daki Dünya Kupası’nda mümkün olan en iyi koşullarda forma giyebilmek için rekabetçi bir ligde oynamak isteyen futbolcuların, Şampiyonlar Ligi’nde de mücadele etme olasılığı olan Fenerbahçe’ye transfer olabilecekleri öne sürüldü.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.