Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

Fenerbahçe’de Arda Güler şoku! Ayrılık kararı aldı! Yeni takımı ise dünya devi…

İletişim


Geçtiğimiz sezon Fenerbahçe’de sergilediği futbolla dünya devlerini peşine takan 17 yaşındaki genç yıldız Arda Güler yuvadan uçuyor.Süper Lig’de geçtiğimiz sezonun ikinci yarısından itibaren sergilediği performansıyla Arda Güler, birçok Avrupa kulübü peşine takmıştı. Arda Güler sürpriz bir karar alarak Fenerbahçe’den ayrılma istiyor. 

17 yaşındaki genç futbolcu Arda Güler Fenerbahçe formasıyla 16 resmi maçın 2’sinde ilk 11’de yer aldı. Arda Güler bu karşılaşmalarda 3 gol ve 5 asistle takımına büyük katkıda bulundu.

Hatırlanacağı üzere Fransız devi Paris Saint-Germain Arda Güler’e talip olmuş ve bu hamlenin devamı gelmemişti.

Fenerbahçe’nin yıldız ismi Arda Güler için şimdi ise Fransız devi Lyon devreye girdi. Fransız devinin 17 yaşındaki yıldız için 10 milyon Euro’luk bütçe ayırdığı öğrenildi. Birçok Avrupa takımı tarafından takibe alınan, Barcelona ve Dortmund’un izlettirdiği 17 yaşındaki yıldız için harekete geçen ilk takım Lyon oldu. Fransız devi Lyon’un, genç yıldız Arda Güler için 10 milyon Euro ile Sarı-Lacivertliler’in kapısını çalacağı belirtildi. Ayrıca bir sonraki satıştan pay da önerilecek.

Lyon’un teknik patronu Peter Bosz’un 17 yaşındaki yıldız için, “Gelişime çok açık. Paqueta’nın yeteneklerine benzer bir stili var. Fiziksel olarak güçlenip, topsuz oyunda daha etkili olursa çok değerli bir futbolcuya dönüşür” şeklinde rapor verdiği kaydedildi.

Bu gelişmeler ve transfer hamlesinin ardından gözler genç futbolcu Arda Güler’e çevrildi. Arda Güler’in yakın çevresine Lyon transferine sıcak baktığını söylediği iddia edildi. Eğer bir pürüz çıkmaması halinde önümüzdeki günlerde resmi teklifin yapılacağı da bir diğer iddialar arasında.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.