Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

Eski Türkiye’den kalma bir Ertuğrul Özkök klasiği

İletişimCengiz Semercioğlu’nun TV 100’de yayınlanan ” Cengiz ile Ahtapot” programına konuk olan gazeteci Ertuğrul Özkök, Kolombiya’daki barış anlaşması sonrası silah bırakan eski FARC gerillalarını örnek göstererek skandal bir çıkışa imza attı.

ERTUĞRUL ÖZKÖK: BİZİM PKK’LILAR DA YAPSA İYİ OLUR

Eski gerillaların şimdilerde ülkede turist rehberliği yaptığını belirten Ertuğrul Özkök, PKK’lı teröristlerin de bunları yapabileceğini ifade ederken şu açıklamayı yaptı; “Kolombiya’da eski FARC gerillaları şimdi turistik rehberlik yapıyorlarmış. FARC gerillalarının yerlerini gezdiriyorlarmış. Dağda silahlı çatışma yerine güzel bir şey. Bizim PKK’lılar da bunu yapsa daha iyi olur bence”

TEPKİLER ÇIĞ GİBİ

Ertuğrul Özkök’ün skandal sözleri sosyal medyada büyük tepki çekti. Sosyal medya kullanıcıları, Ertuğrul Özkök’ü eleştiren binlerce yorumda bulundu. Tepkilerin odağındaki Ertuğrul Özkök’e bir tepki de İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan geldi.

BAKAN SOYLU: BİR ERTUĞRUL ÖZKÖK KLASİĞİ

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sosyal medya hesabı Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, şu ifadeleri kullandı; “Kavala’dan, kayyum meselesine, Esad’ın çözüm olduğundan, ‘Bizim PKK’lılar dağdan inip turist rehberi olmalı’ tezine kadar, her türlü sözü söyleyen, buna rağmen konuşanların hemen içeriye atıldığını iddia eden; eski Türkiye’den kalma bir Ertuğrul Özkök klasiği” Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.