Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

ERP Destek

İletişim


Günümüzde aktif ve yaygın olarak milyonlarca kişi tarafından kullanılan ERP sistemleri; işinizin başarısı, şirketinizin verimliliği ve çalışanlarınızın performansı için hayati önem taşımaktadır. Satın aldığınız kurumsal kaynak planlama programı her ne olursa olsun, ERP programınızın sorunsuz, hızlı ve en yüksek verimlilikte çalışmasını istiyorsanız, yüksek kaliteli bir destek anlaşması yapmalısınız. Kurumsal kaynak planlama bakım anlaşmaları, yatırımınızı optimize etmenizi ve korumanızı destekler ve erp sisteminizi geliştirmek ve genişletmek için yardımcı olur.
 
ERP sistemimizden tam verimi alamıyorsanız, erp sisteminizde anlık sorunlar yaşıyorsanız, sorunlarınızı çözerken zaman kaybediyorsanız ya da sorunu çözemiyorsanız ve ihtiyaçlarınıza cevap alamıyorsanız ERP Destek hizmetine ihtiyacınız var demektir.
 
ERP destek hizmetlerinden beklenilmesi gerekecek çıktılar; bir destek ticket sisteminin olması, destek taleplerinin hızlı ve sorunsuz yanıtlanması, destek talebi oluşturulurken önem derecesinin belirtilebilmesi ve alınan destek hizmetinin izlenebilir ve ölçümlenebilir olması gibi olabilir.
 
İhtiyaç duyulduğunda güvenilir ve yetkin bir destek hizmeti almak, kullanılan ERP ürününden en iyi şekilde yararlanmak için çok önemlidir. Siz de Microsoft Dynamics 365 ERP çözümlerinden birini kullanıyor ve ERP destek hizmeti satın almak istiyorsanız, Microsoft Gold Partneri olan B2F’i tercih edin.
 
 

Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.