Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

Erkan Petekkaya’dan peş peşe proje sürprizi! O Kız dizisinden sonra sürpriz bir projeye dahil oldu

İletişim


Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde canlandırdığı Ali Kaptan karakteriyle hafızalara kazınan, son olarak Star TV’nin Sana Söz dizisinde yer alan Erkan Petekkaya, yeni projesiyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Kanal D’nin ‘O Kız’ dizisinde rol alacak olan oyuncu, bir film projesinde daha yer alacak.

KADIRGALI’YI CANLANDIRACAK

Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Erkan Petekkaya “Filme Gel” isimli komedi filmi için hazırlık yapıyor. İhsan Taş’ın yönetmen koltuğuna oturduğu filmde Petekkaya, Kadırgalı rolünü oynayacak. 

Filmin oyuncu kadrosunda Levent Ülgen, Fırat Doğruloğlu, Çiçek Dilligil, Aslıhan Karalar, Orçun Kaptan, Tolga Güleç ve Deniz Hamzaoğlu gibi isimler yer alacak.

Oyuncu kadrosuyla dikkat çeken film, Necmi, Çetin ve Muzaffer isimli 3 arkadaşın sinema filmi çekme yolundaki hikayesini anlatacak.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.