Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

Emina Jahovic’ten aşk açıklaması! ‘Çok iyi şeyler oluyor’

İletişim


Ünlü popçu Mustafa Sandal ile 2008 yılında dünyaevine giren ve 2018 yılında boşanan Emina Jahovic, geçtiğimiz gün Bebek’te görüntülendi. Hediyelik eşya satan bir mağazada alışveriş yapan Jahovic, basın mensuplarıyla ayaküstü sohbet etti.

“KEYİFLİ ZAMANLARDAN GEÇİYORUM”

Jahovic, eski eşi Mustafa Sandal ile aralarında süren dava hakkında “Yani dava sürecinde kimse böyle olsun istemez. Ama boşverin çok keyifli zamanlardan geçiyorum” dedi.

Basın mensuplarının “Mustafa beyle çocuklar için bir araya geliyordunuz. Bu süreçten sonra görüşüyor musunuz?” sorusuna ünlü model, “Ya boşverin onu da başka şeylere bakalım. O kadar mutluyum ki her şey mükemmel. Çok iyi şeyler oluyor” yanıtını verdi.

“AŞKI DA BOŞVERİN”

Şarkıcı, “Mutluluğu aşka mı yoralım?” sorusuna ise “Aşkı da boşverin. İş olarak çok iyi şeyler oluyor. Ondan dolayı çok mutluyum” şeklinde yanıt verdi. 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.