istanbul seo undefiend undefiend undefiend

Ekrem İmamoğlu Van’da sınıfta kaldı! Vanlı vatandaşı aşağılamaya çalıştı, haksız çıktı

İletişimMedya balonu” olarak nitelendirilen ve 3 yıldır gündemi meşgul eden CHP’li Ekrem İmamoğlu İstanbulluların tepkilerine rağmen cumhurbaşkanı adayı olma hayalleri kuruyor. Bu kapsamda Kemal Kılıçdaroğlu’na rakip olan İmamoğlu Van’da gerçekleştirdiği bir esnaf ziyaretinde vatandaşın İETT’ye yapılan zamlara isyanına kaba bir şekilde ‘uyduruyorsun‘ diyerek yanıt verdi ama saniyeler içerisinde yalan söylediği ortaya çıktı.

İMAMOĞLU’DAN VATANDAŞA KİFAYETSİZ SÖZLER

Ziyaret esnasında esnafla sohbet eden Ekrem İmamoğlu, bir vatandaşın İstanbul’daki toplu taşıma araçlarına gelen zamlara tepksiyle karşılaştı. Esnaf, bende İstanbul kart var. Geçen sene İstanbul’a geldiğimde 6 liraya bindiğim otobüsün fiyatı bu sene 16 lira oldu dedi.

Yapılan 3 kat zamma tepki gösteren vatandaşa İmamoğlu ‘uyduruyorsun‘ diyerek yanıt verdi. Vatandaş da İmamoğlu’na tepki göstererek, “Ben nasıl uydurayım. Beni bir halkım” diye karşılık verdi. Toplu taşımaya sadece yüzde 40 zam yaptıklarını dile getiren İmamoğlu, İETT Genel Müdürü’nü arayınca gerçekler ortaya çıktı.

VANLI ESNAF HAKLI ÇIKTI

İmamoğlu biz toplu taşımada sadece yüzde 40 zam yaptık derken, telefonla aradığı İETT Genel Müdürü kendisini yalanladı. Toplu taşıma araçlarına 3 kere zam yapıldığını belirten genel müdür fiyatların 15 liralara çıktığını açıkladı. İmamoğlu’da bu konuşmaya “O zaman vatandaş haklı‘ diyerek yanıt verdi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.