Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

Ekonomiyi sadece kurlar üzerinden ölçmek haksızlık

İletişim


Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Kocaeli’de Verimlilik Proje Ödülleri Töreni’ne katıldı.

Ekonomideki son gelişmeleri değerlendiren Varank, “Türkiye ekonomisini sadece kurlar üzerinden ölçmek ülkemize yapılabilecek en büyük haksızlıktır. Oluşan belirsizlik havasının dağılacağı bir döneme hızlıca girmiş olacağız” dedi.

“Çalışanlarımızı enflasyona ezdirmemeyi şiar edindik”

Varank’ın gündeminde asgari ücrete yapılan artış vardı.

“Ülkemiz ekonomisinin en önemli kahramanları da şüphesiz her sektörde alın teri döken akıtan emekçilerimizdir. Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde, her dönemde çalışanlarımızı enflasyona ezdirmemeyi şiar edindik.”

“Girişimcilerimiz Türkiye ekonomisinin bel kemiğidir”

Salgının başından bu yana sanayi istihdamında artış yaşandığına da dikkati çeken Varank şöyle konuştu:

“Üretim cephesindeki çeşitliliğimiz, kriz dönemlerindeki direncimiz, çalışkan ve üretken iş gücümüz, risk alabilen girişimcilerimiz Türkiye’nin ekonomisinin bel kemiğidir.”

Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.