Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

Dünyanın 1 numarası Türkiye’ye geliyor! Galatasaray’ın yeni hocası belli oldu

İletişim


Galatasaray‘da 11 Haziran’da yapılacak başkanlık seçiminde Dursun Özbek ile beraber adaylığını açıklayan Eşref Hamamcıoğlu’nun hoca adayı belli oldu.

Yabancı bir isimle çalışacaklarını belirten Hamamcıoğlu, İtalyan antrenör Roberto Mancini ve Roberto De Zerbi ile görüştü.

İtalya’yı EURO 2020 şampiyonu yaparak Avrupa’ya damgasını vuran Mancini’den olumlu yanıt alan Eşref Hamamcıoğlu ve ekibi, alternatif isim olarak De Zerbi’yi belirledi.

İtalyan ekolünden beslenmek isteyen Hamamcıoğlu, seçimi kazanması durumunda yeni hocasının bu iki isimden biri olacağını yakın çevresine iletti.

DE ZERBİ SÜRPRİZİ

Galatasaray’da gündeme gelen De Zerbi’nin şu anda boşta olması kendisinin bu göreve daha yakın isim olduğu iddia ediliyor.

Mancini’nin İtalya milli takımındaki görevinin devam etmesinden dolayı De Zerbi’ye daha fazla ağırlık veren Eşref Hamamcıoğlu, 42 yaşındaki genç hocayla ön görüşme gerçekleştirdi.

Son olarak Ukrayna ekibi Shakhtar’ı çalıştıran İtalyan hoca, 30 maçta 20 galibiyet, 5 yenilgi ve beraberlik elde etti.

Rusya ile çıkan savaş sonrası sözleşmesini fesheden Zerbi, İtalya’ya geri döndü.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.