Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

Cumhurbaşkanı Erdoğan gençlere seslendi: 2023’e hazırlanın

İletişimTürkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA), Edirne Gökçetepe’de bir doğa kampı düzenledi. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, kampta gençlerle bir araya geldi.

GENÇLERİ KIRAMAYIP ERDOĞAN’I ARADI

Ziyareti kapsamında bir de konuşma gerçekleştiren Bakan Kasapoğlu, gençlerin Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşme talebini geri çeviremedi. Cep telefonu ile gençlere seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Özellikle bu tür kamplar, dayanışmanın, birleşmenin, daha diri olmanın, kardeşliğin tezahürleri olması bakımından çok önem arz ediyor” derken 2023 yılında yapılacak seçimlere yönelik mesajlar verdi.

“TÜGVA 2023’E GEREKLİ HAZIRLIĞI YAPACAKTIR”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamasında şu ifardeleri kullandı: “Bu tür kamplar; dayanışmanın, birleşmenin, daha diri olmanın, kardeşliğin tezahürleri olması bakımından önem arz ediyor. Bunlar, yıllarca unutamayacağınız anılarla dolu günler ve geceler oluyor. Sizleri bizim yaşadığımız o kamp günlerinden bugünlere getiren, şimdi de sizlerin bunu adeta yeniden diriltmenin, verdiğiniz bu çabalarla inşallah önümüzdeki yıla yönelik bir hazırlık olmasını temenni ediyorum. Tabii şimdiden 2023 Haziranı’nda inanıyorum ki, TÜGVA belli mahfillere cevap verecek hazırlığın içinde olacaktır. Sizlerin o mahfillere cevap verecek çalışmaları durmadan, usanmadan yürüteceğinize inanıyorum.”
 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.