izmir izmir evden eve undefiend istanbul seo undefiend undefiend undefiend İstifa Dilekçesi

Cilt Tipinize ve Endişelerinize Uygun Nemlendiriciyi Nasıl Seçebilirsiniz?

İletişim


 
Doğru cilt bakımı için ilk olarak cilt tipi, cilt ihtiyaçları ve endişeleri belirlemek gereklidir.
Cilt tipiniz nedir? Kuru, yağlı ya da karma? Cildinizin nasıl bir ihtiyacı var; leke görünümü ya da yaşlanma karşıtı bir bakım mı? Bunları belirledikten sonraysa kendinize en uygun ürünleri, yaşam koşullarınıza ve günlük alışkanlıklarınıza göre belirlemelisiniz. Şehir ve iş hayatının stresi, günlük koşturmacalar ve rutinler kullanacağınız ürünleri ve bakım rutininizi belirleyici etkenleridir.

Cilt analizi ile cildinize en uygun ürünleri keşfetmek ve öğrenmek için L’Occitane’ın mağazalarında ücretsiz ve kişiye özel bir uygulamadan bahsetmek isteriz. L’Occitane mağazalarında, güzellik uzmanlarından Cilt Analizi randevusu alabilir; cilt tipiniz ve endişelerinize uygun ürünleri mağazalarında deneyimleyerek öğrenebilirsiniz. Ayrıca evinden çıkmak istemeyenler ya da yaşadığı şehirde L’Occitane mağazası bulunmayanlar için de L’Occitane güzel bir uygulama yapmış! Online Görüntülü Cilt Analizi randevusu alarak dilediğiniz yerden L’Occitane güzellik uzmanlarına bilgisayarınız, telefonunuz veya tabletinizden bağlanarak danışabilirsiniz. Hassas veya alerjik reaksiyonlar gösteren bir cilde sahipseniz öncelikle bir dermatoloğa danışıp, cildiniz için en uygun rutini birlikte belirleyebilir, kullanmanız & kaçınmanız gereken ürünleri öğrenmenizi öneririz.

Eğer cilt tipinizi ve endişelerinizi biliyorsanız ve cildiniz için en doğru nemlendiriciyi arıyorsanız, L’Occitane’nın doğal içeriklerle zenginleşmiş nemlendiricilerini denemenizi öneririz. Sizler için derlediğimiz L’Occitane’ın favorileri cilt nemlendiricilerini keşfedin.

Karma ve Normal Ciltler için Nemlendirici Krem

Shea Karma Ciltler için Nemlendirici – Shea Light Comforting Cream

 

Normal ve çok kuru olmayan ciltler için L’Occitane’ın ikonik içeriği Shea’nın besleyici ve rahatlatıcı gücüyle zenginleşmiş Shea Light Nemlendirici Krem tam size göre. %98 oranındaki doğal kaynaklı formülasyonu ile cildi nemlendirir ve besler. Anında rahatlık hissi vererek mevsimsel değişikliklere ve çevre faktörüne karşı cildi korur.  

Kuru ve Çok Kuru Ciltler için Nemlendirici Krem

Shea Nemlendirici Krem – Shea Ultra Rich Comforting Cream

 

Kuru ve çok kuru ciltler için dizayn edilen Shea Rich Comforting Cream, %25 oranındaki Shea içeriği ile cildi anında besler ve rahatlatır. Cilt kuruluğuna karşı cildi gün boyu nemlendirir ve yumuşatır, gerginlik hissini giderir.

Yaşlanma Karşıtı Nemlendirici

Divine Nemlendirici Krem – Immortelle Divine Cream

Ödüllü yaşlanma karşıtı seri Divine, 6 patenti ile eksiksiz bir gençlik bakımı sunar. İçeriğindeki ölmezotu özü, sentetik retinole doğal bir alternatif olarak formüle eklenmiştir ve cildi korumaya yardımcıdır. Ölmezotu Esansiyel Yağı ise, antioksidan özelliği ile bilinen E vitamininden 2 kat daha güçlü bu içerik, cildi dış etkilerden korur. Su ve yağ bazlı ölmezou özleri olarak bilinen yağ asitleri ve polifenollerle zengin içeriği ile güçlendirilmiştir. Divine Nemlendirici Krem, 28 günlük düzenli kullanımı sonrasında ciltte kırışıklıklarda rahatlama görülür, cilt sıkılaşır, yüz ovalinin daha belirgin görünmesine yardımcı olur. Cildin daha yoğun ve daha dolgun görünüm kazanmasına yardımcıdır. Daha canlı ve ışıltılıdır.

İlk Yaşlanma Belirtileri ve İnce Çizgi Bakımı

Precious Nemlendirici Krem – Immortelle Precious Cream

Yaşlanma karşıtı serilerin giriş serisi Precious Koleksiyonu, ilk yaşlanma belirtileri ile savaşır. Koleksiyondaki Precious Nemlendirici Krem, cildi yenileme özelliğini hızlandırıyor ve antioksidan görevli ölmezotu içeriği ile yaşlanma karşıtı bakım sunuyor. Hyaluronik asit ile cildi dolgunlaştırıyor ve nemlendiriyor. Cildi gün boyu maruz kaldığı dış etkenlere göre koruyor.

 

Gözenek Görünümü & Kusursuzlaştıran

Peony- Şakayık Krem – Peaony Perfecting Cream

Gözenek görünümünüz varsa ve yağlı&karma bir cilde sahipseniz Peony Nemlendirici Krem tam size göre! Ciltteki gözenek görünümünü azaltır ve cilt kusurlarını iyileştirmek için çalışır. Cilt dokusunu iyileştirerek, cilde parlak ve ışıltılı bir görünüm verir.

 

Yağlı&Karma Ciltler için Matlaştırıcı Krem

Peony – Şakayık Matlaştırıcı Krem – Peony Mattifying Fluid

Peony- Şakayık Matlaştırıcı Krem, gözeneklerin görünümünü azaltır ve cildi sebum fazlasından kurtarır. Cildi rahatlatır ve nemlendirir. Parlak görünümü azaltır ve cildi matlaştırır. Kusursuz bir görünüm için Peony Şakayık Matlaştırıcı Kremin losyon yapısını çok beğeneceksiniz. 

Nem Takviyesi için Aqua!

 

Aqua Yoğun Nem Sağlayan Jel ve Krem – Aqua Réotier Ultra Thirst-Quenching Gel  &  Cream

 

Ciltteki nemi tutarak bir bariyer görevi gören Aqua serisinin hem jel hem krem yapılı iki farklı nemlendiricisi cilde uygulandığı anda anında ferahlık ve rahatlık vererek cildi nemlendirir. Kalsiyum ve hyaluronik asit içeriği ile gün boyu nemi cilde mıknatıs gibi hapseder. 

 

Leke Görünümü ve Aydınlatıcı

 

Reine Blanche Aydınlatıcı Krem – Reine Blanche Cream

 

Leke görünümünü azaltıcı özelliği ile bilinen C vitamini ve doğal bitki kompleksi ile ile zenginleşmiş Reine Blanche Aydınlatıcı Krem, cilt tonunu dengeler ve aydınlatır. Cildi nemlendirirken ayrıca içeriğindeki salisilik asit sayesinde epidermisi yeniler, ciltteki ışıltıyı arttırır. Meyan kökü ile cildi cildin kızarmasını engeller ve melanin oluşumunun önüne geçer.

 

 

L’Occitane Erkekleri de Düşünüyor! Erkek Cildi için Tasarlanmış Nemlendirici Krem

 

Cade Canlandırıcı Cilt Kremi – Cade Revitalizing Cream

 

Erkeklerin kadınlara oranla cildi daha yağlı, gözenekleri daha geniştir. Bu nedenle sebum üretimleri ve cilt ihtiyaçları kadınlara göre daha farklıdır. Erkek cilt ihtiyacına göre dizayn edilmiş Cade Canlandırıcı Cilt Nemlendiricisi, cildi besler ve yatıştır. İçeriğindeki ardıç ve kayın ağacı esansiyel yağı ile cildin daha sıkı görünmesine yardımcı olur. L’Occitane’ın yağlı ciltler için nemlendirici ve karma ciltler için nemlendirici çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

 

 

 

 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.