Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

CHP’li Adana Büyükşehir Belediyesi’nde kütüphanede öğrencilere namaz kıldırmadılar! ‘Yukarıdan talimat geldi’

İletişimCHP’li Adana Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı olarak faaliyet gösteren İnce Memed Kütüphanesi’nde CHP zihniyetinden beklenen bir olay yaşandı. 

Yaşanan olayda kütüphane görevlisi öğrencilerin ders çalışmadığı boş alanda namaz kılan öğrenciye gelen talimatlar doğrultusunda burada namaz kılamayacağını söyledi. 

CHP’Lİ BELEDİYEDE NAMAZ KILMAK YASAK 

Kütüphane görevlisi, namaz kılmak isteyen öğrencinin “İnce Memed Kütüphanesi’nde biz şu anda burada hiçbir yerde namaz kılamaz mıyız?” sorusuna “Şu anda kılamazsın, bize verilen talimat bu şekilde” sözleriyle yanıt verdi.

YÖNETİMDEN ‘NAMAZ KILDIRMAYIN’ TALİMATI GELDİ 

Kütüphane görevlisi namaz kılmak isteyen öğrencinin, “Buraya mescit yapılmamış, boş bir alan da yok, buna rağmen burada namaz kılamıyor muyum? Buranın yönetimine de soruyorum? Bu nasıl bir anlayış? Namaz kıldım diye zorlarına mı gitmiş?” cümleleri üzerine “Buranın yönetimi ile alakalı ben bir personelim ve bana verilen talimatları iletiyorum. Bu şekilde bilgi geldi” diye cevap verdi. 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.