istanbul seo undefiend undefiend undefiend

Chezmoi Karaköy İle Muhabbeti Lezzetle Taçlandırın

İletişim


Hayatın koşuşturması arasında sevenlerle güzel ortamlarda farklı lezzetler takmak, unutulmaz anlar yaşatır. Gidilen ortam, vazgeçilmezler arasına girdiğinde ise güzel bir hava katar. Chezmoi Karaköy, bu mekanlardan biridir. Hem farklı havası hem de lezzetli yemekleriyle mutlu anlar yaşatır.

Restaurant, kuruluşunda da bunu amaçlamıştır. Bu yüzden ismi, “Benim Evim” anlamına gelir. Müşteriler, burada yabancılık çekmez. Samimi bir ortam oluşur.

2016 yılında kurulan mekanın binası, tarihi bir yapıdır ve 1870 yıllarına dayanır. Her katında farklı bir kültür yaşanır. İsmi Fransız kökenli olsa daterasında Ege ve İstanbul kültürü yaşanır. Mezeler eşliğinde meyhane kültürü yaşatılır.

Neden Chezmoi Karaköy?

Herhangi bir restauranta gidildiğinde genellikle bir kültürün tatlarına bakılabilir. Karaköy restaurant tipleri de genellikle bu şekildedir. Chezmoi hariç. Bu restaurant, birçok kültürü bir arada yaşatır. Bir katında Fransız kültürü varken diğer katında ülkemizin kültürü vardır.

Özellikle terasın verdiği huzur, hiçbir yerde yoktur. Burada zaman geçirenler, eski dönemlere gider. Türk Meyhane kültürü doruklarda yaşanır. Ege’nin ünlü mezeleri, İstanbul yöresiyle birleşir. İçecekler yenilenir, sohbet gittikçe koyulaşır. Chezmoi, bu özelliğiyle vazgeçilmez mekanlar arasında yerini alır.

Karaköy Cafe Fiyatları

Karaköy cafe fiyatları değişkenlik göstermektedir. Chezmoi, müşterilerini bilgilendirmek amaçlı web sitesinde ürün ve fiyatlarını paylaşır. Güncelleme olduğunda bilgi verir. Mekana yoğun ilgi gösterildiği için daha öncesinden rezervasyon yaptırılması fayda sağlayacaktır.

En çok tercih edilen menüleri arasında Fettucini Alfredo, ızgara köfte, ızgara somon ve ızgara fileminyon bulunur. Başlangıç olarak tercihe göre günün çorbası, atıştırma tabağı, parmak patates, peynir tabağı ya da kajun tavuk alınabilir.

Köfte ve ızgara somon salatası, lezzetiyle masayı güzelleştirir. Özel tarifiyle bonfile ve antrikot, kokusuyla ağzı sulandırır.

Yemek dışında kahvaltı için de Chezmoi Karaköy, tercih edilebilir. Restauranta özgü tek ya da iki kişilik kahvaltı menüleri bulunur. Ayrıca menemen ve omlet çeşitleri, talep edilebilir.

Chezmoi, her geçen gün menüsünü geliştirmekte ve farklı tariflere menülerinde yer vermektedir Restaurant ile iletişime geçerek detaylı bilgi alınabilir ve rezervasyon yaptırılabilir.

 

Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.