Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

Cartier Lüks ve Sanatsal Ürünleri

İletişim


1847’den beri ürünleri ile sosyete ve elit kesimi etkileyen, ülkemizde de cartier saat ve bileklikleri ile tanınan şirket Louis Francois Cartier tarafından kurulmuştur. O günden beri kuyumculuk sanatında çizgisini değiştirmeden özgün eserleriyle günümüze gelmiştir.
Kısa sürede Paris sosyetesi tarafından tutulmuş, kraliyet ailesine de ürünlerini satmaya başlamıştır. Daha sonra Kral VII. Edward taç giyme töreni için İngiltere Kraliyet ailesine 27 özel taç siparişi almıştır.

Cartier Çakmak ve Eşarpları

Aynı zamanda özel ve değerli çakmaklar da tasarlamıştır. Süs eşyalarına getirdiği sadelik ile ön plana çıkmıştır. Altın çakmak ve diğer koleksiyonları ile beğeni kazanmıştır. Özel tasarımı kendine ait eşarp koleksiyonları da çıkarmaktadır. Kendi çizgisini ve tarzını yansıttığı eşarplar seçkin bir kesim tarafından talep almaktadır.

Cartier Saat ve Bileklikler

Özel yapım cartier saatler parlak yüzeyleri ile göz almakta ve kusursuzlukları ile hemen sahtelerinden ayrılmaktadır. Aynı zamanda platini ilk olarak sektörde kullanan kuyumcudur. Saatleri kadar bilekleri de kişilerin statüsünü gösterecek ürünler arasındadır. Ürünlerinin incelenmesi için https://www.entropia.club/tr/cartier linkine tıklayınız. Saatlerin her birini beğeneceğinize ve karar vermekte zorlanacağınıza eminiz.

 

Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.