istanbul seo undefiend undefiend undefiend

Can Ataklı’dan 84 milyon vatandaşa ağza alınmayacak hakaret! ‘Toplumun zeka yaşı 11’se budur olacak olan’

İletişimTele 1 Sunucusu ve Korkusuz Gazetesi yazarı Can Ataklı, Korkusuz Gazetesi’nde kaleme aldığı yeni yazısında Türk vatandaşlarına hakaret etti. 

Türk milletinin zeka yaşının 11 olduğunu iddia eden Ataklı, “Toplumun zeka yaşı 11’se budur olacak olan” başlığı ile kaleme aldığı yazısında komşusu ile arasında geçen diyaloğu anlattı. 

Komşusunu ‘toplum mühendisi’ olarak tanıtan Ataklı, yine komşusunu referans alarak, Türk toplumunun ortalama zeka yaşı’nın 11 olduğunu iddia etti. 

AK PARTİ SEÇMENİNE HAKARET ETTİ 

Diğer yandan bu iddia üzerinden AK Parti seçmenine hakaret eden Ataklı, “Hele bir konuşma metni içerisinde aynı cümle 4 defa tekrarlanırsa “vurgun etkisi” yapıyormuş.

– Benim Başörtülü bacım

– Ekonomi, şahlandı, şahlanacak

– Aşı geldi gelecek

– Bay Kemal hain

– IMF’ye borcumuz kaldı mı? Kalmadı.” ifadelerini kullandı. 

84 MİLYON VATANDAŞA HAKARET

Diğer yandan iktidarın 19 senedir yönetimde olmasınını halkın zeka yaşının 11 olmasına bağlayan Ataklı, Türk milletine ağza alınmayacak hakaretler etti. 

Ataklı skandal yazısında, “Çünkü zeka yaşı 11 olan bir halk yönetiliyor, bütün planlama da ona göre yapılıyor, sonuçta ortaya başarı çıkıyor, 19 senelik tek başına iktidar çıkıyor.” ifadelerini kullandı. 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.