Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

Brosur.com.tr Ürün Kategorileri

İletişim


Brosur.com.tr firması uzun süredir online matbaa ve baskı hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır. Bu doğrultuda sunmuş olduğu çalışmalarıyla birlikte müşteri memnuniyetini de sağlamaktadır. Özellikle de firmaların marka tanıtımlarını yapabilmeleri için gerekli olan baskı işlemlerini yapmaktadır. Bu bakımdan değerlendirildiğinde Brosur.com.tr oldukça başarılı bir firma olarak karşımıza çıkmaktadır.

Firma bünyesinde yer alan ürün kategorileri de oldukça dikkat çeken ve talep gören ürünler arasındadır. Aşağıda sizlere genel olarak Brosur.com.tr firmasında yer alan ürün gruplarını sıraladık. Belirtmiş olduğumuz ürün gruplarından birini sipariş edebilmek için firma web adresine erişim sağlamanız yeterlidir. Buradan çalışanlarla iletişime geçerek fiyatlandırmalar ve diğer hizmetler hakkında bilgi de alabilirsiniz.

 • Kartvizit
 • Bloknot
 • Kitap
 • Amerikan servis
 • Antetli kağıt
 • İnsört
 • Broşür – el ilanı
 • Dergi
 • Afiş

Brosur.com.tr Kartvizit Baskı Çeşitleri

Günümüzde markalar tarafından en çok tercih edilen baskı ürünleri arasında kartvizit baskı yer almaktadır. Hem potansiyel müşterilere kolayca erişebilmek hem de reklam yapabilmek için sıklıkla kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra kartvizitler bireysel olarak da kariyer tanıtımı ve reklam amacıyla kullanılabilmektedir. Bu nedenle de Brosur.com.tr firması müşterilerine geniş bir kategoride kartvizit modelleri sunmaktadır. Aynı zamanda kartvizit fiyatları da bütçeye uygun bir şekilde sunulmaktadır. Böylelikle dilediğiniz kartvizit modelini rahatlıkla firma bünyesinde bastırabilirsiniz.

Sizlere firma kapsamında sipariş edebileceğiniz tüm kartvizit baskı kategorilerini maddeler halinde sıraladık. Sıralamış olduğumuz modellerin hepsi kendine ait niteliklere sahiptir. Bu bakımdan incelendiğinde en beğendiğiniz veya en çok işinize yaracak kartvizit baskıyı tercih edebilirsiniz.

 • Sıvama Kartvizit
 • Acil Kartvizit
 • Kabartma Laklı Kartvizit
 • Şeffaf Kartvizit
 • Ekonomik Kartvizit
 • Plastik Kartvizit
 • Tuale Kartvizit

 

Brosur.com.tr Acil Kartvizit

Kartvizit modellerinde en çok talep görenler arasında acil kartvizit yer almaktadır. Dijital kartvizit olarak da geçen bu modellerde hızlı bir ürün siparişi sağlanmaktadır. Acil kartvizitlerde müşterilerin talep ettiği tasarıma uygun şekilde ürün baskısı yapılmaktadır. İstediğiniz adette ve istediğiniz boyutta kartvizit siparişinizi acil bir şekilde oluşturabilirsiniz. Bunun için firma çalışanlarıyla irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

 

Brosur.com.tr Şeffaf Kartvizitler

Markaların kurumsal kimliklerinin tanıtımını yaptığı kartvizitlerde geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Bu ürünler arasında oldukça popüler olan modellerden biri de şeffaf kartvizitlerdir. Şeffaf kartvizitler yapıları bakımından fazlasıyla estetik bir görünüme sahiptir. Kartvizit baskısında şeffaf bir PVC kaplama üzerine marka bilgileri aktarılmaktadır. Böylece hem görsel açıdan albenisi olan hem de dikkat çeken bir kartvizit sahibi olabilirsiniz. Bu süreçte firma çalışanlarıyla iletişime geçerek kartvizitin tasarımının nasıl olacağı konusunda da iletişim sağlayabilirsiniz.

Şeffaf kartvizitler için Şeffaf Kartvizit TEK RENK 500 micron PVC 8,3 x 5,1 cm – Kenarları Oval ürün modeli sunulmaktadır. Tek renk seçeneği sunulan şeffaf kartvizitlerde istediğiniz tasarımı oluşturabilirsiniz. Firma bünyesinde en iyi şekilde ürünün baskısı gerçekleştirilmektedir. Böylelikle şeffaf kartvizit içeriğinde estetik bir görünüme sahip reklam ve tanıtımınızı yapabilirsiniz. Üstelik kartvizit baskı fiyatları şeffaf baskılarda da oldukça uygun meblağlarda bizleri karşılamaktadır.

 

Brosur.com.tr Kartvizit Baskı Fiyatları

Brosur.com.tr firması ürün fiyatları konusunda müşterilerine her zaman uygun meblağlar sunmaya çalışmaktadır. Bütçeye uygun bir ücretlendirme üzerinden dilediğiniz kartvizit modelinin baskısını talep edebilirsiniz. Ancak bu süreçte fiyatlandırmalarda belli özelliklerden dolayı fiyat değişikliği görülebilmektedir. Alacağınız kartvizit adeti, kartvizitlerin boyutu ve modeline göre fiyatlarda oynama olmaktadır. Aynı zamanda ekstra bir kartvizit özelliği talep edildiği durumlarda da fiyatlarda yükselme olabilmektedir.

Genel anlamda markanın sunmuş olduğu baskı ve matbaa hizmetlerinde uygun meblağlar karşımıza çıkmaktadır. Bu doğrultuda Brosur.com.tr firması bünyesinde kartvizit siparişinizi kolaylıkla verebilirsiniz. Fazla masraftan kaçınarak matbaa hizmetlerinden yararlanabileceğiniz başlıca firmalardan biri bu kapsamda Brosur.com.tr mağazasıdır.

 

Kartvizit Baskı Hazırlanma Süreci

Kartvizitlerin baskılarının yapılabilmesi için öncelikle müşteri talepleri gözden geçirilmektedir. Müşterilerin belirtmiş olduğu kartvizit modeline ve boyutuna bağlı olarak kağıt seçilmektedir. Daha sonrasında ise belirtilen kartvizit tasarımı için boyutlandırma sağlanmakta ve örnek bir görsel müşteriye sunulmaktadır. Beğenildiği takdirde matbaa makinaları aracılığıyla seri baskıya geçilmektedir.

Seri baskı esnasında talep edilen miktarda kartvizit belirtilen adette aynı şekilde basılmaktadır. Kısa sürede tamamlanan baskı işleminin ardından da ürün müşterilerin belirttiği adrese teslim edilmektedir. Bu süreçte ayrıca lak uygulaması veya sıvama işlemleri gibi uygulamalar da gerçekleştirilebilmektedir.

 

Brosur.com.tr Kartvizit Baskı Siparişi Oluşturma

Firmanın kartvizit modellerinden birini bastırmak için sipariş oluşturmanız gerekmektedir. Siparişinizi direkt olarak Brosur.com.tr web adresi üzerinden rahatlıkla verebilirsiniz. Bunun için öncelikle firma çalışanlarıyla irtibata geçmeniz önemlidir. Bu sayede nasıl bir kartvizit modeli istediğinizi, kaç adet ürün olacağını belirtebilirsiniz. Tam anlamıyla istediğiniz baskı hizmetini aktardıktan sonra siparişinizi site üzerinden oluşturabilirsiniz.

Brosur.com.tr kapsamında alınan siparişlerin hepsi kısa sürede uygulamaya alınmaktadır. Kartvizit baskıları tamamlandıktan sonra müşterilerin belirttikleri adreslere kargo ile gönderilmektedir. Siparişlerinizin hemen ardından ödemesini de online şekilde gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Bunun için firma bünyesinde çeşitli ödeme yöntemlerini sunmaktadır. Tüm ödeme seçeneklerinin neler olduğunu Brosur.com.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.