izmir izmir evden eve undefiend istanbul seo undefiend undefiend undefiend

British Shorthair Neden Kucak Sevmez? British Kediye dair her şey!

İletişim


British Shorthair Neden Kucak Sevmez?
Oldukça sevimli bir yüze sahip olan en sevimli kedi cinsleri arasında yer alan British Shorthair cinsi kediler pek sosyal bir kedi ırkı değildir. Oldukça sevimli olmalarına karşın sevimli dostlarımız kesinlikle kendilerini sevdirme konusunda cimridirler. British Shorthair cinsi kedilerin bir nevi kucak fobisi olduğunu söylemek de mümkündür.
Şirin ve sevimli bir görünümleri olsa da karakter olarak soğuk ve asosyal bir yapıları vardır. Peki, bu sevimli dostlarımız neden kucak fobisi sorunu yaşıyorlar? Sizler için hazırladığımız özel bilgiler ile sizler de British Shorthair cinsi sevimli dostunuzu daha yakından tanıyabilirsiniz.

British Shorthair Neden Kucak Sevmez?

British kedilerin sevdirmemeleri aslında onların karakteristik özelliklerinden kaynaklanmaktadır. Sürekli olarak kucakta oturmak veya tüyleri ile oynanması onları rahatsız edebilmektedir. Soğuk bir karaktere sahip olan British Shorthair cinsi kedileri sadece kendileri istediği zaman sevebilirsiniz demek daha doğru bir açıklama olacaktır. Oldukça hassas bir kişiliğe sahip olan British Shorthair cinsi kediler özellikle üzüldüğünüz zaman sizleri hisseder ve hemen sevmeniz için sizleri teselli etmeye çalışacaklardır.

British Shorthair cinsi kediler sadece fazla dokunulmaktan ve sıkılmaktan hoşlanmazlar. Eğer uzun süre kucağınıza alarak sevmek isterseniz sizden kaçacaktır. Bu da British Shorthair cinsi kedilerin en bilindik özelliklerinden biridir. Sadece birkaç dakika sevmeniz için sizlere fırsat tanıyabilir.

British Shorthair cinsi kedileri sevmek için kucağınıza almadan sevmeyi deneyebilirsiniz. Uzanıyor ise kucağınıza almadan onları yattığı yerden sevmeniz onlar için bir sorun oluşturmayacaktır. Ancak kucağınıza alır almaz birkaç dakika içerisinde kucağınızdan indiğini görebilirsiniz.

Sevimli ve şirin tüylü dostlarımız her ne kadar kucağa alınmaktan hoşnut olmasalar da sahiplerinin sürekli olarak kendileri ile ilgilenmesinden de oldukça hoşlanmaktadırlar.

Sizler de onun bu karakteristik özelliğine saygı duymalı onun size gelmesini beklemelisiniz. Eğer onun sevdiği mamaları ve oyuncakları onunla paylaşırsanız sizlere daha yakın davranacaktır. British Shorthair cinsi kediler ne kadar sevilirlerse ve bunu hissederlerse sizlere o kadar yakın davranacaklardır. Küçük dokunuşlar ile British Shorthair cinsi kedinizi istediğiniz kadar sevebilirsiniz.

Benzer IRKLAR

 
 

Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.