Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

Breaking Bad’in yıldızlarının heykelleri dizinin çevrildiği şehre dikilecek

İletişimŞu sıralar Netflix’te gösterilmeye devam eden fenomen dizi Breaking Bad, çevrildiği şehirde dikilecek anıtle ölümsüzleştiriliyor. Dizinin yönetmeni Vince Gilligan, ünlü serinin baş karakterleri Walter Whiet’ı canlandıran Bryan Cranston ile Jesse Pinkman‘a hayat veren Aaron Paul’un bronz heykellerini Albuquerque kentine hediye edeceklerini açıkladı.

WALTER VE JESSE DE KATILIYOR 

Gilligan yaptığı açıklamada, “15 yıl boyunca iki TV şovu ve bir film, Albuquerque bizim için harika oldu. Bu iyiliğinin karşılğını vermek, kente bir hediye vermek istedim” ifadelerini kullandı. Heykeltıraş Trevor Grove tarafından yapılan heykeller, 29 Temmuz’da Albuquerque Kongre Merkezi’nde ziyarete açılacak. Hem Bryan Cranston hem de Walt ve Jesse’yi oynayan Aaron Paul da açılışta yer alacak. Cranston, Albuquerque Journal gazetesine yaptığı açıklamada , “Bu heykellerin bu açılışını yapmaya geliyoruz. Bunu düşünmek, alçakgönüllü ve eğlenceli” ifadelerini kullandı.

ŞEHRİN TURİZMİ PATLADI

Şehir Breaking Bad dizisiyle birlikte ün kazanırken, turistlerin ünlü yapımın en ikonik çekim yerlerinden bazılarını görmek için New Mexico’ya akın ediyor.  Cranston kentin turizm potansiyeline dizinin yaptığı katkı hakkında “Böyle bir şeyin gerçekleşeceğine dair hiçbir fikri olmayan dizi sektörünün geldiği boyut, bizi çok heyecanlandırıyor. Bana ‘Hey, Albuquerque’den yeni döndüm, Breaking Bad Tour’a katıldım’ diyen insanlarla her zaman tanışıyoruz. Bu beni gülümsetiyor çünkü bunca yıldır bize bu kadar büyük ev sahipliği yapan şehre ve devlete teşekkür etmenin bir yolu da bu” dedi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.