Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

Böyle nafaka duyulmadı! Mahsun Kırmızıgül şokta! 5 yıl boyunca benzin parası ödeyecek

İletişim


Evli olduğu sırada genç bir kadınla videosu ifşa olan Mahsun Kırmızıgül’ün boşanırken servet ödediği ortaya çıktı. Ünlü sanatçı Mahsun Kırmızgül’ün Mart ayında genç bir kadınla samimi bir videosunun ardından 6 yıllık avukat eşi Ece Binay ile tek celsede boşanmışlardı.

Mahsun Kırmızıgül’ün genç bir kızla olan videosu sonrası Avukat Ece Binay boşanma davası açmıştı. Tek celsede boşanan çiftle ilgili bomba bir detay gündem oldu.

Günaydın’dan Bülent Cankurt, yazısında bu boşanmanın detayları açıkladı. Cankurt, “Şimdi aşağıda sıralayacağım boşanma tazminatını okuyunca eminim siz de aynı şeyi düşüneceksiniz. Kırmızıgül, Binay’a tam 3 milyon dolar (Güncel kurla yaklaşık 52 milyon lira) tazminat vermiş” dedi.

Mahsun Kırmızıgül’ün ayrıca oturdukları villayı ve altındaki lüks cipi de eşine bıraktığı ortaya çıktı.

5 YIL BOYUNCA BENZİN PARASINI DA ÖDEYECEKMİŞ

Cankurt, boşanma davasına ilişkin detayları şöyle anlattı;

Her ay 80 bin lira da nafaka verecekmiş. Bunlar yetmezmiş gibi verdiği lüks cipin 5 yıl boyunca benzin parasını da ödeyecekmiş.

DAVA 15 DAKİKA SONUÇLANMIŞ

Her şey bir tarafa boşanma tazminatı olarak benzin parası alanı da ilk kez duyuyorum. Mahsun Kırmızgül’ün bu kadar ağır şartları kabul ettiğine göre, eşine karşı çok büyük bir suç işlediği kesin!

Mahsun Kırmızıgül ile Ece Binay’ın 6 yıllık evlilikleri Beykoz Adliyesi’nde görülen davayla 15 dakikada bitmişti.

Kırmızıgül, “Tüm çabalara rağmen evliliğimizi kurtaramadık. Fikir ayrılıkları sonucunda ayrılmaya karar verdik” demişti. İhanet iddialarına sessiz kalan Ece Binay ise “Boşanma davası açmıştım sonuçlandı ve boşandık” şeklinde konuşmuştu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.