istanbul seo undefiend undefiend undefiend

Bölgesel Zayıflama

İletişim


Kilo vermek ve fit bir vücuda sahip olmak birçok insanın arzuladığı ve yapmak istediği bir şeydir. Bunun için de düzenli egzersiz ve diyete ihtiyaç duyulmaktadır. Fakat yoğun çalışma koşulları, erken kalkmak, iştah fazlalığı, enerji düşüklüğü gibi birçok faktörden dolayı düzenli egzersiz ve diyet yapılamamaktır. Bu noktada Wonder sistemi, elektromanyetik kas stümilasyonunu yüksek yoğunlukla birleştirerek ana kaslara aktivite kazandırır. Wonder sistem sayesinde vücuda egzersiz yapmadan 25 dakikalık seanslar halinde çalışılarak popo kaldırma, selülit tedavisi ve bölgesel zayıflama kazandırılır. Wonder sistem fazla yağın yakılmasına ve kasın oluşmasına olanak sağladığı için yapılan birkaç seansta bile gözle görülür farklar oluşacaktır. Wonder sistemin tek seansı yoğun tempolu yapılan 2-3 saatlik egzersize eş değerdir. Bu kadar etkili olmasının nedeni bölgesel zayıflama gerçekleşirken altında yatan nedeni hedef almasıdır. Popo kaldırma süreci ise kas kütlesinin gelişimini hedeflemesinden kaynaklanmaktadır. Wonder sistemi sayesinde güç, dayanıklılık ve denge artar. 25 dakikada bölgesel zayıflama, kas kütlesini arttırma, popo kaldırma, selülit tedavisi gibi birçok avantaj sağlar.

Ixora Life Clinic ekibi, Wonder uygulamasının avantajlarını şu şekilde sıraladı;

1) Pelvik tabanınını güçlendirir.

2) Selülit tedavisi sağlar ve çatlaklar giderilir.

3) Kollarda sıkılaşma meydana gelir.

4) Kilo verilir.

5) Kas kütlesi kazanılır, bacaklar ve kollar şekillenir, popo kaldırılır, bölgesel zayıflama

gerçekleşir şeklindedir. Wonder sistemin 36.000 kas kütlesini harekete geçirme özelliği bulunur.

Ixora Life Clinic, uzman kadrosyla bölgesel incelme ve zayıflamada etkin sonuçlar veren wonder sisteminin çalışma mekanizmasını sizler için anlattı.

Wonder sistemi 25 dakikalık süren seansta 36.000 kas kütlesini harekete geçirdiği için ve yağ kütlesinin yerine kas kütlesi kazandırdığı için bölgesel zayıflama için büyük avantajı bulunmaktadır. Bağ dokusundaki damarlanmaya bağlı olarak gelişen selülit, çatlaklar ve gözle görülür sarkmalar da wonder sistem ile cilt sıkılaşacağı için kaybolur. Wonder sistem elektromanyetik ve elektriksel enerji akışlarını kullanarak kas kütlelerin çalışmasını sağlar. Bu enerji akışları paneller ve sensörler kullanılarak kasların üzerinde bulunan epitel hücrelere iletilir. Enerji akışı sayesinde kaslar kasılır ve düzenli kas kasılmaları gerçekleşir. Wonder sistem elektromanyetik ve elektriksel enerji akışlarının beynin kaslara gönderdiği enerji akışlarından farkı bulunmamaktadır. Dolayısıyla vücut kendini 25 dakikada bile 2-3 saatlik yoğun egzersizdeymiş gibi hisseder ve bölgesel zayıflama oluşur. Wonder sistem cilt ve yağı tedavi edip kas kütlesi gelişimini arttırdığı için bölgesel olarak zayıflatır ve popoyu kaldırır. Var olan kas liflerinin yerine daha sağlamını oluşturur. Bu özelliği ile düzenli egzersize zaman bulamayan ve fit vücuda sahip olmak isteyen kişiler tarafından büyük bir ilgi görür.

Wonder uygulamasıyla selülit tedavisinin de mümkün olduğunu söyleyen  Ixora Life Clinic ekibi, wonder sayesinde vücutta bütünsel yaklaşımla fit bir görünüm elde edilebildiğinden bahsetti.

Wonder sistemi bölgesel zayıflama sağlamanın yanı sıra selülit tedavisinde de oldukça etkilidir. Obez olarak nitelendirilen vücut kitle indeksi 30’un üzerinde olan kişilerde bile selülit tedavisi sağlayan wonder sistemi ile sıkılaşmada etkilidir. Fazla kilo alımı sonucu bağ dokusunun damarlanmasındaki büyük artışa bağlı olarak selülit, çatlak ve sarkmalar oluştuğundan ve wonder sistemi ile bölgesel olarak zayıflama, kaslarda güçlenme ve sıkılaşma yaşandığı için Wonder sisteminin selülit tedavisinde %99’a kadar etkisi olduğundan bahsedilebilir. Bağ dokusu ile kaslar etkileşim halinde olduğu için wonder sistemin elektromanyetik ve elektriksel enerji akışlarının kas güçlendirmesi bağ dokusunu da etkilemektedir. Yani selülit tedavisi wonder sistem ile bu şekilde sağlanmaktadır. Wonder sistem ile sonuçlar 2-4 hafta içinde görülmeye başlanır.

Wonder sistem uygulama başarısı hastanın günlük alışkanlıklarına ve vücut özelliklerine bağlı olarak değişmektedir. Hasta wonder sistem ile egzersiz uyguluyorsa fakat beslenmesine hiç dikkat etmeyip yüksek kalorili besinler tüketiyorsa wonder sistemin etkisi daha düşük olacaktır veya hasta daha yavaş kilo verecektir, kas güçlenmesi daha geç olacaktır. Bundan dolayı diyetisyenin verdiği diyet programına uyulmalı, yüksek kalorili besinlerin tüketiminden kaçınılmalıdır. Wonder sistem uygulamasına ek olarak yapılan egzersizler kilo verimini destekleyebilir. Ayrıca ek egzersizlerin bölgesel zayıflamaya katkısı olacaktır. Wonder sistemi var olan kas liflerini parçaladıktan sonra yerine daha güçlüsünü ve gerginini oluşturduğu için buna ek olarak yapılan egzersizler destek mekanizması oluşturacaktır. Wonder sistemin hızlı etki göstermesinin yanı sıra çok pahalı bir işlem olmamasından dolayı (işlemin yapıldığı merkeze göre fiyatlar değişebilir) çok talep almaktadır. Wonder sistem selülit tedavisinde, popo kaldırmada ve bölgesel zayıflamada 2-4 seansının yeterli olduğu bir işlemdir.

 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.