undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend

Boğazda Tekne Turu Nasıl Yapılır?

İletişim


Boğazda tekne turu nasıl yapılır? konusu, özellikle İstanbul’u ziyarete gelen pek çok yerli ve yabancı turistin en çok merak ettiği konulardan birisi olmaktadır. Boğazda tekne kiralama, günümüzde en sevilen aktivitelerden birisi olmaktadır. İstanbul Boğazı’nda tur yapmak  üzere kiralanan bu teknelerle, boğaz turu yapılabildiği gibi özel kutlamalar için de bu tekneler kiralanabilmektedir.

Boğazda gezi için kiralanabilen bu tekneler normal gezi tekneleri ya da özel yatlar olabilmektedir. Bu gezi tekneleri ise yarı açık, tam açık ya da kapalı ortam olarak kullanılabilmektedir. Boğaz turu yapılabilen bu tekneler günübirlik ya da saatlik olarak hizmet vermektedir. Boğazda tekne kiralama işini yapan firmalara ise internet üzerinden kolaylıkla erişilebilmektedir.

Boğazda Tekne Turu Ücretleri

Boğazda tekne turu ücretleri, her zaman için kiralanacak olan teknelerin büyüklüğüne, özelliklerine, tekne turuna katılacak olan kişi sayısına ve tekne turu sırasında alınacak olan ek hizmet çeşitlerine göre kendi içlerinde farklılık göstermektedir.  Açık deniz üstünde yapılan bu tekne turları,  aynı zamanda özel kutlamalara ya da şirket toplantıları gibi pek çok amaca bağlı olarak da yapılabilmektedir. Boğazda tekne turları genel olarak paket halinde satışa sunulmaktadır.  Bunlara bağlı olarak boğazda tekne turu paketleri ise şu şekilde sıralanmaktadır;

 • Teknede adalar boğaz turu paketi
 • Teknede yüzme boğaz turu paketi
 • Teknede kına gecesi boğaz turu paketi
 • Teknede özel parti boğaz turu paketi
 • Teknede iş toplantısı boğaz turu paketi
 • Teknede düğün yemeği boğaz turu paketi
 • Teknede nişan boğaz turu paketi
 • Teknede iftar yemeği boğaz turu paketi
 • Teknede nikah yemeği boğaz turu paketi
 • Teknede bayi toplantısı boğaz turu paketi
 • Teknede şirket yemeği boğaz turu paketi
 • Teknede doğum günü kutlaması boğaz turu paketi
 • Teknede sünnet düğünü boğaz turu paketi
 • Teknede after party boğaz turu paketi
 • Teknede kahvaltı boğaz turu paketi
 • Teknede mezuniyet kutlaması boğaz turu paketi

Boğaz Turu Yapma

Boğaz turu yapma en eğlenceli ve unutulmayacak aktivitelerden birisi olup, pek çok insan İstanbul Boğazı’nın muhteşem güzelliği eşliğinde tekne turu yapmayı tercih etmektedir. Boğazda tekne turu yapmak için öncelikle tekne kiralayacak olan firmalarla bağlantıya geçmek gerekmektedir. Daha sonra firmanın müşterilerine sunduğu paketlerden uygun olanı anında satın alınabilmektedir.

Boğazda tekne kiralama hizmeti en az 50 kişi, en çok 500 kişi olarak verilmektedir. Boğazda tekne kiralama paketlerinde verilen hizmetler içerisinde, her zaman deneyimli olan personeller hizmet vermektedir. Yemekli olarak kiralanan tekne turlarında yer alan yemek menüleri ise profesyonel aşçılar tarafından, hijyenik koşullara sahip olan mutfaklarda hazırlanmaktadır.

Bu yemek menüleri ise her zaman zengin yemek menülerinden oluşmaktadır. Aynı zamanda bu tekne turu paketlerinde, Dj’ler canlı müzik performansı sergilenmekte ve animasyon grupları tarafından pek çok eğlenceli gösteri düzenlenmektedir.

 

Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.