Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

Bitcoin Almak İçin Binance Para Yatırma

İletişim


Yılın en çok değerlenen yatırım araçlarından birisi olan Bitcoin’in piyasa değeri yüzlerce milyar dolara ulaştı. Piyasaya girenlerin en çok merak ettiği konulardan birisi de Binance Bitcoin nasıl alınır? Sorusu oldu. Binance üzerinden bitcoin almak istiyorsunuz fakat nasıl para yatıracağınızı bilmiyorsanız doğru yere geldiniz. Sizlere rehber olacak yazımızı aşağıdan okuyabilir, bilgi sahibi olabilirsiniz. Binance’dan bitcoin almak için para yatırma yöntemlerini siz değerli okurlarımıza biraz detaylıca aktaracağız. İşte Binance üzerinden bitcoin almanın yolları;

Binance TR ile Bitcoin Almak

İlk olarak Binance’ın Türkiye’de bulunan kripto para borsası Binance TR’ye giriş yapmanız gerekmektedir. Eğer Binance global hesabınız var ise Binance TR hesabınız otomatik olarak oluşturulmaktadır. Binance TR’ye giriş yaptıktan sonra yapmanız gereken ilk şey mobil uygulamasını indirmek. Mobil uygulama bilgisayara göre çok daha kolaydır. Mobile giriş yaptıktan sonra sağ tarafında bulunan cüzdan butonuna tıklayın. TRY’yi seçin, ve yeşil “Yatırma” butonuna basın.

Yatırma seçeneğini seçtikten sora karşınıza 4 farklı seçenek çıkacak. Binance’ın anlaşmalı olduğu bankalardan direkt olarak para transferi yapabiliyorsunuz. Eğer EFT seçeneğini seçerseniz kendi adınıza olan bankanızdan transfer yapabilir, iş günleri ve iş saatleri içerisinde Binance hesabınıza düşmesini bekleyebilirsiniz. Transfer için yapmanız gereken Binance’ın vermiş olduğu bilgileri mobil bankacılığınıza girerek eksiksiz bir şekilde doldurmak. Binance’ın bilgilerini doldurduktan sonra göndereceğiniz miktarı yazın. Daha sonra hesabınıza paranın yatmasını bekleyebilirsiniz. Ortalama paranın aktarılma süresi 15 ile 20 dakikadır. Paranız Binance TR hesabınıza geçtikten sonra dilediğiniz coini satın alabilirsiniz.

Binance Global ile Bitcoin Almak

Binance Global üzerinden Bitcoin satın almak istiyorsanız yine aynı şekilde üst kısımda belirttiğimiz adımları izlemek zorundasınız. Adımları izledikten sonra Binance TR hesabınızda USDT satın almanız gerekmektedir. Binance Global’e para yatırma işlemi için direkt olarak TL gönderimi mevcut değildir. Piyasalar bölümünden USDT/TRY yazan sayfaya girin. Al butonuna tıklayın. TL’nizi vererek USDT satın alın.

Daha sonra Binance Global hesabınıza giriş yapın. Binance Global’e girişin ardından cüzdan bölümüne girin. Ardından USDT kripto para birimini seçin. Karşınıza çıkan sayfada sol tarafta bulunan yatırma butonuna tıklayın.

Yatırma butonuna tıkladığınız anda karşınıza 3 farklı seçenek çıacak. Bunlardan ilki Ethereum (ERC20), ikincisi Binance Smart Chain (BEP20), üçüncüsü ise Solana ve Tron (TRC20). Karşınıza çıkanlar kripto paralarınızı transfer etmek için kullanabileceğiniz ağlardır. Biz buradan en hızlı ağ olan TRC20’yi seçeceğiz. TRC20’yi seçtikten sonra karşınıza bir adres gelecek. Adresi kopyalayın ardından Binance TR hesabınıza giriş yapın. Binance TR2de USDT’yi tekrardan seçin ve “çekme” butonuna tıklayın. Karşınıza çıkan sayafada TRC20 ağını seçin. Bu sayfaya Binance’da kopyaladığınız TRC20 adresini yapıştırın. Daha sonra Binance hesabınıza yollamak istediğiniz miktarı girin. Kısa süre içerisinde Binance TR hesabınızdan Binance Global’e transferiniz gerçekleşmiş olacak. Artık Binance Global üzerinden bitcoin alım satımınızı gerçekleştirebileceksiniz.

Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.