izmir izmir evden eve undefiend istanbul seo undefiend undefiend undefiend

Bitcoin 1 dolarken ‘Alın bana teşekkür edeceksiniz’ diyen yatırımcıdan yeni tüyo! ‘ Bu altcoine yatırım yapacağım…’

İletişimBitcoin‘in ilk yıllarında takipçilerine ona yatırım yapmalarını öneren ve kendisi de ilk dönemlerden beri BTC alan ünlü Youtuber Davinci Jeremie, Twitter hesabından Shiba Inu duyurusu yaptı.

Özellikle 2013 yılında çektiği, “1 dolarlık da olsa Bitcoin alın. Bana teşekkür edeceksiniz” videosu yıllar sonra viral olan ve kendisi de bu sayede tanınmaya başlayan Davinci Jeremie, attığı tweet’le bir kaç gün önce elindeki XRP’leri, SHIB almak için sattığını açıkladı.

360 bin takipçili Twitter hesabından bilgilendirmede bulunan Davinci, “Birkaç gün önce SHIB almak için, XRP’lerimi sattım. Bu konuda iyi hissediyorum” dedi. Ünlü yatırımcının, SHIB alıp almadığını gizli bırakması ise takipçilerinden tepki topladı.

‘DAHA ÖNCE DE UYARMIŞTIM’

Ünlü yatırımcının bu tweet’ine XRP yatırımcıları da tepki gösterirken, bir takipçisinin, “Sen daha önce de haklı çıkmıştın” sözü üzerine Davinci, “Ben Shib bu kadar yükselmemişken de ondan bahsediyordum” demesi dikkat çekti.

Youtube’da da “Davincij15” adlı bir kanalı bulunan ve burada 320 bin takipçisi bulunan ünlü yatırımcı, 2013’te çektiği videoda “1 dolarlık da olsa Bitcoin alın” yorumunu yapıyor ve ona dolandırıcılık diyenlerin hiçbir araştırma yapmadıklarını belirtiyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.