undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend undefiend

Binance Nedir?

İletişim


 
Binance, çok sayıda kripto para biriminin ticaretini yapma şansı sağlayan borsadır. Platform 2017’den beri var ve tüm dünyada hizmet veriliyor. Binance’de banka havalesi yaparak veya kred kartı kullanarak kripto para satın alabilirsiniz.
 
Binance çok uzun süredir sektörde değil ancak popülerlik kazanmayı ve önemli sayıda kullanıcıya ulaşmayı çok hızlı başardı. Sadece dört yıl sonra Binance’in 100 milyondan fazla aktif kullanıcısı oldu. Bu durum Binance borsasını piyasadaki en büyük borsalardan biri haline getirdi.
 
Binance hizmetleri sadece aracılık ve takas hizmetleriyle sınırlı değil. Binance Futures, P2P ve stake gibi servisler aracılığıyla işlem yapılabiliyor. Ayrıca yeni açılan NFT platformunda da kullanıcılar NFT alışverişi yapabiliyor.
 
Ayrıca Trust Wallet, Binance tarafından desteklenmektedir. Bu nedenle kripto para birimlerinizi saklamak için güvenli bir yere ihtiyacınız varsa Trust Wallet kullanabilirsiniz.
 
Binance her işlemden düşük de olsa komisyon alır. Bu komisyondan %20 indirim kazanmak için https://tavsiyelist.com/binance-referans-kodu/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.
 
Binance Güvenli mi?
 
Birçok kullanıcının endişesi Binance’in kullanmak için güvenli bir borsa olup olmadığı. Yatırımı bir borsada tutmak için herkesin yapması gereken bir araştırma: yatırım yapacağım borsa güvenilir mi?
 
Özellikle kripto para konusunda yeniyseniz, hangi borsalara güvenip güvenmeyeceğinizi bilemeyebilirsiniz. Her borsa güvenli değildir, bu nedenle paranızı riske atmamak için güvenli bir borsaya gittiğinizden emin olmalısınız.
Binance’in ne kadar güvenli olduğunu görmenize ve ardından kripto piyasasına katılmak için kullanıp kullanmamaya karar vermenize yardımcı olabilecek bazı şeyler yazımızın devamında yer alıyor.
 
Binance Paranızı Nasıl Korur?
 
Binance, kullanıcılarının paralarını koruması için güvenli bir varlık fonuna sahiptir. Kısaca SAFU olarak da adlandırılan bu fon, finansal bir kayıp olması durumunda Binance tarafından alınan her ücretin bir kısmını tutar. SAFU 2018’de kuruldu ve herhangi bir paranın kaybolması durumunda kullanıcıların geri ödeme almasına izin verecek.
 
Ayrıca cihaz kısıtlamaları ve iki faktörlü kimlik doğrulaması var. Bu sayede herhangi birinin Binance hesabınıza erişmesi nerede imkansız hale geliyor.
 
Binance, dünyadaki çoğu hükümet tarafından inceleniyor. Bunlardan iki tanesi Birleşik Krallık’tan FCA ve Amerika Birleşik Devletleri’nden SEC.
 
Ayrıca Binance’e yerleştirilen ABD doları, para yasal bir bankada saklandığından FDIC tarafından sigortalanır. Paranızı kripto para birimine veya jetona dönüştürdüğünüzde, artık sigortalı değildir. Bu her ülke için geçerlidir. Bu nedenle resmi para birimlerinizi Binance ile depolamak çoğu zaman güvenli olacaktır. Tutar kripto piyasasına girdiğinde Binance politikalarının yatırımları koruması gerekecek.
 
Binance’in Artıları ve Eksileri
 
Dünyadaki diğer kripto para borsaları gibi Binance’in de bazı artıları ve eksileri var.
 
Artıları
 

  • Mobil uygulaması çok iyi
  • Desteklenen çok sayıda kripto para birimi var
  • Banka hesapları ve kredi/banka kartları kabul edilir
  • 100 milyondan fazla kullanıcısı var, sektördeki en büyük kripto para borsalarından biri
  • Komisyon oranı düşüktür

 
Eksileri
 

  • Yalnızca kriptoda hisse sunar, diğer geleneksel varlıklar yoktur
  • PayPal veya diğer e-cüzdanları kullanmanıza izin vermez
  • Kredi veya banka kartı ile kripto satın almak isterseniz sizden belirli bir yüzde komisyon alır.

  
 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.