Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Olalım Farmasi Üye Ol Farmasi kayıt ol Farmasi sipariş Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol Farmasi Üye Ol

Beyşehir’de düzenlenen “Kadın Gözüyle, Kadına Dair” konulu fotoğraf yarışması sonuçlandı

İletişim


 Beyşehir Fotoğraf Kulübü tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen yarışmaya, 73 kadın fotoğrafçı katıldı.

Beyşehir Kültür, Turizm ve Doğa Derneği Başkanı Mustafa Büyükkafalı, yarışmaya ilişkin yaptığı açıklamada, kadının gücü, şefkati, sevgisi, merhameti ve günlük hayatta karşılaştığı zorlukların fotoğraflarla anlatıldığını belirtti.Yarışma kapsamında 462 fotoğrafın değerlendirildiğini aktaran Büyükkafalı, şunları kaydetti:

“Yarışmamızın ödül sponsorları sadece kadın esnaf ve kişilerden oluştu. Beyşehir Fotoğraf Kulübü’nün kadın yöneticileri ise jüri olarak yarışmaya katılan eserlerin ön değerlendirmesini yaptı. Fotoğraf sanatçılarımızdan Reha Bilir ise sıralamayı belirledi. Fotoğraflarıyla dereceye giren, mansiyon ve sergileme alan tüm kadınlarımızı kutluyorum. Ayrıca, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü şimdiden kutluyorum.”Değerlendirmede, Deniz Kalaycı birinci, Müyesser Ayvaz ikinci, Sevgi Mersin ise üçüncü oldu.

Dereceye giren fotoğraflarla mansiyon ve sergileme kazanan eserler, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde ilçede düzenlenecek ödül töreninde sergilenecek.

Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.